Smartfony

Jedną z większych nowości kolejnego iPhone'a może być... kolor obudowy

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że nowy iPhone dostępny będzie w kolorze Space Black.

Kilka ważnych premier innych producentów zepchnęło nieco w cień Apple, które przecież wkrótce pochwali się swoim nowym smartfonem. Być może przyniesie on znaczącą zmianę dla estetów.

Smartfony iPhone 6S oraz iPhone 6S Plus dostępne są w 4 wersjach kolorystycznych. Użytkownicy decydować mogą się na srebrno, złoto, różowe złoto oraz gwiezdną szarość. W przypadku iPhone'a 7 zanosi się na zmianę.

Wprawdzie nowy model pojawić ma się również w 4 kolorach, ale gwiezdna szarość ma zostać zastąpiona przez Space Black. Niezależnie od tego, jak nazywać będzie się to ostatecznie na naszym rynku stanowić może dla niektórych łakomy kąsek.

Plany producenta potwierdzają zdjęcia, jakie trafiły do sieci. Nie są one najwyższej jakości, ale pewne wyobrażenie nam dają. Dodatkowo zaobserwować możemy tutaj podwójną kamerę, a zatem jest to najprawdopodobniej wersja Plus, ponieważ w tej podstawowej znaleźć ma się pojedynczy moduł.

iPhone 7 czarny front

iPhone 7 czarny tył

iPhone 7 czarny bok

Źródło: mydrivers

Komentarze

26
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Dzięki takim firmom umiera nasza planeta. produkują dobra z rzadkich pierwiastków których wydobycie jest kosztowne dla człowieka jak i dla przyrody, tylko po to by po roku max 2ch latach wyrzucić takie dobro do śmietnika.

  Bez skutecznego recyklingu na poziomie 80-90% taki model sprzedaży i produkcji jest zgubny. Gdyż "kupujemy rzeczy które są nam nie potrzebne za pieniądze których nie mamy, po to by zaimponować ludziom których nie lubimy"
  • avatar
   Dudi4Fr
   1
   Tak jak pisałem już dawno temu (i nic się nie zmieniło od tego czasu), od śmierci Jobs'a nikt ich nie kopie w dupę, od rana do nocy i nawet w śnie żeby co roku było lepiej, więcej itd. Od iP4 wiele się nie zmieniło (nie licząc 3D touch którego nikt nie używa), za to zaczęli kopiować część interfejsu z Androida i rozwiązań od innych.
   • avatar
    agnus
    1
    Haters gonna hate :-)
    Karawana jedzie dalej.
    • avatar
     Ruter19
     1
     Ciężko teraz dodać nowinkę do nowego modelu dlatego 7ka będzie przejściowa :) wiem wiem OLED w następnej gen. to nie nowość ale zobaczymy jakość
     • avatar
      Kojot321
      0
      #innowacja #LyderŚwiatowychRynkuff #J***ćBiedę
      • avatar
       iras584
       0
       Mają już patent na ten nowy kolor "space black"? ;)
       • avatar
        decrypterie
        0
        Czarny będzie fajny:) sam chciałem plecy zmienić na czarne w moim , troszkę brzydka podwójna kamerka:-/
        • avatar
         Dragonik
         -1
         Ktoś tu chyba próbuje wynaleźć koło na nowo albo nie pamięta co wypuszcza http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/apple-iphone-5s-czarny.bhtml
         • avatar
          Dragonik
          -1
          Nieważne jak się nazywa ale jest ciemny kolor:)
          • avatar
           sabaru
           -2
           ...i będzie kosztował 2000zł tylko dlatego że ktoś kolorek zmienił. lol.
           • avatar
            k3m0t
            0
            Dla mnie największym niemiłym zaskoczeniem jest to że iphone 7 jest gorszy poprzez aparat. Dlaczego nie mogli zrobić do tak popularnego 4.7 cala.
            • avatar
             Konto usunięte
             0
             Innowacyjny design smartphona znajdziemy w modelach Galaxy z końcówką edge w nazwie. Cechują się one zaokrąglonymi rantami ekranu, które nadają mu nowoczesnego wyglądu. Dodatkowo oddają większą głębie przy oglądaniu multimediów oraz pełnią szereg funkcji takie jak skróty, widżety czy pasek powiadomień.