Foto

iPhone 8 w trzech wersjach i usprawnioną podwójną kamerą?

przeczytasz w 1 min.

Kamera zastosowana w modelu iPhone 7 Plus sprawdza się dobrze, ale drobne korekty nie zaszkodzą.

Nie ma chyba takiej siły, która powstrzymałaby Apple od przygotowania kolejnych smartfonów, a całą branżę od spekulacji na ich temat. Najnowsze informacje koncentrują się na bardzo istotnych kwestiach.

W centrum uwagi znalazł się nie pierwszy już raz analityk Ming-Chi Kuo. Wedle jego informacji oraz sugestii, iPhone 8 wydany zostanie w trzech wersjach. Różnić mają się one przede wszystkim wielkością ekranów - 4,7 cala, 5,2 cala (OLED) oraz 5,5 cala.

W dwóch większych wersjach zagościć miałaby podwójna kamera, bardzo podobna do tej, jaką zobaczyliśmy już w tym roku przy okazji iPhone'a 7 Plus.

Prócz standardowego obiektywu szerokokątnego zastosowany zostanie również teleobiektyw i to właśnie ten ostatni przejść ma korektę - wzbogacić się o optyczną stabilizację obrazu i zapewniać większy zoom optyczny.

iPhone 8 kamera

Źródło: phonearena

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  22
  Steve Jobs się w grobie przewraca.
  • avatar
   Franz
   8
   Kolejny dowód na to, że od paru lat Apple tylko kopiuje pomysły innych producentów smartfonów i przestała być firmą wyznaczającą trendy na rynku.
   • avatar
    Adios6293
    0
    A na koniec 4" i bedzie emejzing :P:P
    • avatar
     SweetBear
     0
     Naprawdę cieszyłem się z mojego pierwszego iPhone'a w życiu (iPhone 6) i postanowiłem, że nigdy nie wrócę do Androida ale boli mnie jak widzę co oni teraz robią. 2 generacje w przód i zero innowacji. Nawet wyglądają tak samo. Już nie wspomnę o nowych MacBookach Pro co są Pro tylko z nazwy. Bebechy jak w laptopie za 3000zł a cena 15000zł. Ten sprzęt przestaje być w jakikolwiek sposób atrakcyjny. Bo sorry ale przepłacać 3 krotnie za sprzęt z takimi samymi bebechami ale innym OSem jest bez sensu. Obecnie kupuję lekkiego laptopa 13.3 cala i dla porównania komputer jaki wybrałem kosztuje 3500zł. Gdybym miał kupić identycznego MacBooka Air 13 to by kosztował z 8000zł. Liczę to z grubsza ale jeżeli Apple liczy sobie 1100zł za 120 GB pojemności dysku SSD to pewnie i z 1000zł za 4GB RAM policzą stąd takie wyliczenia.
     • avatar
      SirMichael
      0
      a 7s nie będzie?