Smartfony

Interesujący koncept iPhone'a Air

przeczytasz w 1 min.

Czy właśnie tak prezentować może się nowy smartfon Apple?

iPhone Air smartfon koncept

Na nowego smartfona (a być może smartfony) Apple poczekamy tradycyjnie do drugiej połowy roku. Nie znaczy to jednak, że do tego czasu o przygotowywanych przez giganta z Cupertino nowościach będzie zupełnie cicho.

Jest wręcz przeciwnie, ponieważ o tym, co ewentualnie zaoferuje nam Apple mówi się całkiem sporo. Wielce prawdopodobne, że producent zdecyduje się w tym roku na przynajmniej jedną dużą zmianę w postaci zdecydowanie większego ekranu. Trend ten zaznaczył się na rynku już bardzo widocznie nie można wykluczyć, iż ulegnie mu również Apple.

Nie należy spodziewać się za to dużej zmiany w wyglądzie. iPhone Air (spekuluje się, że właśnie tak nazywać będzie się tegoroczny model) powinien dość mocno przypominać iPhone'a 5S.

Podobnego zdania jest chyba również Sam Beckett, autor najnowszej, koncepcyjnej wizji smartfona. Jest ona o tyle interesująca, iż wydaje się całkiem możliwe, by mniej więcej tak prezentował się iPhone Air. Zarówno wygląd, jak i specyfikacja zaprezentowanego przez Sama Becketta urządzenia wyglądają rozsądnie, uwzględniają wcześniejsze doniesienia i całkiem możliwe, że na coś podobnego zdecyduje się producent.


Źródło: nextpowerup

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  11
  Z konceptami jest jak z Nato w obecnej sytuacji, niby wszystko super i ladnie ale jak przyjdzie czas premiery to sie wszycy grubo zawioda.
  • avatar
   Dragonik
   6
   I cena będzie z kosmosu za "innowacyjność"
   • avatar
    Konto usunięte
    -2
    Znów będzie wojna z Samsungiem. Tym razem Samsung pozwie jabłko o podobieństwo do galaxy SX.
    • avatar
     Streck
     -2
     Wygląda jak Sony Z1 z zaokrąglonymi kantami. Bałbym się, że takie płaskie urządzaonko pogięło by się w mojej kieszeni.
     • avatar
      sampras
      0
      Podobny trochę do iPhona 3g :)