Smartfony

Tańszy iPhone pojawi się w dwóch wersjach

przeczytasz w 1 min.

Apple pokazać ma wkrótce nie tylko iPhone'a 5S, ale również tzw. taniego iPhone'a, który dostępny będzie dla szerszego grona odbiorców.

Tańszy iPhone pojawi się w dwóch wersjach

Apple pokazać ma wkrótce nie tylko iPhone'a 5S, ale również tzw. taniego iPhone'a, który dostępny będzie dla szerszego grona odbiorców. Co ciekawe, ostatnio więcej mówi się na temat tego drugiego.

Wedle najnowszych doniesień miałby on pojawić się na rynku w dwóch wersjach, których robocze nazwy to iPhone Zenvo oraz iPhone Zagato/Bertone. Różnice miedzy nimi nie powinny być zbyt duże, a co więcej, obydwie wersje nie będą różnić się od iPhone'a 5S wielkością i zaoferują 4-calowe wyświetlacze.

Model Zenvo napędzany miałby być przez dwurdzeniowy procesor Samsung H5P oraz 1 GB RAM i oferować przy tym łączność Bluetooth 4.0 i LTE. Sercem Zagato/Bertone zostanie za to najprawdopodobniej szybszy procesor H6P, ale poza tym zaoferuje on te same elementy co wymieniony wcześniej Zenvo.

Ciekawe jak wpłynie to na ich ceny, bo do tej pory mówiło się, że tańszy iPhone kosztował będzie 349, 449 lub 549 dolarów, w zależności od wersji z 16, 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej.

Źródło: cnet

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Komperko
  17
  Jobs w grobie się przewraca
  • avatar
   Konto usunięte
   12
   Tańszy iPhone pojawi się w dwóch wersjach tańszej i droższej ;)
   • avatar
    kamil330i
    6
    Nie chciał bym się za bardzo pokazywać z tym tańszym :)
    • avatar
     Kiciulek
     4
     Teraz będzie "Patrz tamten ma taniego Iphone'a, ale lama, mój to kosztował prawie 600$!" Przecież to ustrojstwo ludzie kupują jako wyznacznik zamożności, nikto kto myśli i odrobinę chce się orintować w bebechach tego nie kupi za takie ceny.
     • avatar
      Xaros
      2
      "Model Zenvo napędzany miałby być przez dwurdzeniowy procesor Samsung H5P oraz 1 GB RAM i oferować przy tym łączność Bluetooth 4.0 i LTE." A obsługiwać go będzie oczywiście Android w wersji 2.8.5.0 (Bullshit)
      • avatar
       3eslawek
       0
       Powiedzmy, że 349$ brzmi sensownie (przynajmniej dla mnie, nie potrzebuje więcej aniżeli 16GB) pod warunkiem, że nie wpłynie to na drastyczne zmniejszenie jakości.
       • avatar
        Q'bot
        -3
        Chcąc nie chcąc muszą wsadzić babechy o tej samej wydajności co 'pełna' wersja, bo by ludzie zabili japcoka za brak kompatybilności i niemożność uruchomienia nowego kalkulatora w 3D przy 120fps :P