Gry

Iron Harvest - tryb wieloosobowy potwierdzony

przeczytasz w 1 min.

Tworzona przez niemieckie studio KING Art Games strategia czasu rzeczywistego osadzona w uniwersum 1920+ cieszy się dużą popularnością. Zebrano już ponad milion dolarów na Iron Harvest, co oznacza, że w grze pojawi się multiplayer.

Udało się! Gra Iron Harvest na pewno otrzyma tryb rozgrywki wieloosobowej. Teraz od graczy zależy to, jak bardzo będzie on rozbudowany. 

Niemiecka strategia w uniwersum 1920+ wykreowanym przez Polaka, Jakuba Różalskiego, która pod względem mechaniki łączy to, co najlepsze w Company of Heroes i Dawn of War, cieszy się dużym zainteresowaniem. Wystarczyło 36 godzin, by osiągnięty został podstawowy cel zbiórki na Kickstarterze i jeszcze dwa tygodnie, by na koncie twórców znalazł się okrągły milion dolarów.

Milion dolarów to zaś ustalony próg, który musiał zostać przekroczony, by poza obszerną kampanią fabularną w grze pojawił się też multiplayer. Autorzy zdradzili teraz między innymi, że zamierzają przystosować ten tryb do różnego rodzaju graczy: będzie można więc rozgrywać 15-minutowe potyczki, jak i takie, które potrwają godzinę. 

Zapowiedziano również, że trzymanie się jednej strategii nie będzie popłacać, że priorytetem jest odpowiedni balans frakcji i ich jednostek oraz że regularne bywanie na serwerach będzie miało sens z racji rozmaitych osiągnięć, zadań itp.

Zbiórka trwa do 14 kwietnia. Osiaganie kolejnych progów pozwoli wzbogacić grę Iron Harvest o: kampanię kooperacyjną (1 100 000 dol.), wyzwania kooperacyjne (1 150 000 dol.), ligi i sezony w trybie multiplayer (1 200 000 dol.) i wreszcie dodatkową kampanię w postaci darmowego DLC (1 500 000 dol.).

Tak obecnie prezentuje się rozgrywka:

Źródło: KING Art Games

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Xaros
  2
  Jak na produkt nieskończony i to w dodatku tylko w singlu to mega drogo. Wiadomo zbiórka dała już kilka ciekawych trybów ale co gdyby się nie udało? 45$ za kampanie z paroma misjami i to nawet bez skirmisha? Śledzę ten tytuł od jego początków i widzę jak słabo zarządzają budżetem... Poczekam do premiery na realną polską cenę.
  • avatar
   wasptak
   -2
   Kolejny "early access" kickstarter gniot... Jak to można łatwo łoić ludzi na $$$ nie wypuszczając nawet gotowego produktu... który może nigdy nie ujrzeć światła dziennego.