Słuchawki

Jabra Eclipse: leciutka słuchawka Bluetooth

przeczytasz w 1 min.

5,5 grama – zaledwie tyle waży najnowsza słuchawka Bluetooth firmy Jabra.

Jabra Eclipse

5,5 grama – zaledwie tyle waży najnowsza słuchawka Bluetooth firmy Jabra. Model Eclipse zatem nie tylko uwalnia nasze ręce, ale też jest praktycznie niewyczuwalny przez ucho. Do tego producent dołącza trzy wkładki EarGel o różnych rozmiarach, co gwarantować ma duży komfort nawet przy całodziennym użytkowaniu. 

Swoboda i wygoda to jednak nie wszystko – pomimo niewielkich gabarytów urządzenie charakteryzować ma się dźwiękiem wysokiej jakości. Zaimplementowano tu również autorską technologię wyciszania szumów z otoczenia.

Jabra Eclipse wygląd

Jabra Eclipse to także intuicyjne sterowanie – głosowe lub za pomocą „stuknięć” w określone miejsce na obudowie. Wbudowany akumulator zapewnia ponadto do 10 godzin pracy na jednym naładowaniu (i do 3 dni w trybie czuwania).

Słuchawka łączy się za pośrednictwem Bluetooth 4.1 ze smartfonem. Przygotowana aplikacja Jabra Assist pozwala na dostosowanie urządzenia do własnych potrzeb, a także na odczytywanie komunikatów i wiadomości tekstowych, uruchamianie opcji głośnomówiącej oraz znajdowania zgubionego Eclipse.

Jabra Eclipse aplikacja

„Życie w ciągłym ruchu staje się wszechobecnym zjawiskiem, przez co coraz więcej pracowników polega na urządzeniach mobilnych. Niektóre osoby doceniają zalety posiadania zestawu słuchawkowego z Bluetooth, ale nie założą ich ze względu na nieatrakcyjny wygląd. Chcieliśmy walczyć z tym poglądem i stworzyć zestaw, który oferowałby zarówno doskonałą jakość dźwięku, jak i świetną prezencję” – komentuje Darcy Clarkson z Jabra.

Premiera słuchawki Jabra Eclipse planowana jest na przełom września i października. Do wyboru będziemy mieli dwie wersje kolorystyczne: czarną i białą. Cena – 399 złotych.

Źródło: Jabra

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    ECRYGIGS
    1
    Jakieś zdjęcie by się przydało, albo film https://www.youtube.com/watch?v=tR35OYKbLPw&feature=youtu.be