Konsole do gier

Jak zainstalować update z USB w PS4

z dnia
Maciej Piotrowski | Redaktor serwisu benchmark.pl
12 komentarzy Dyskutuj z nami

Aktualizowanie konsoli przy maksymalnie przeciążonym Playstation Network może być sporym wyzwaniem. Na szczęście jest rozwiązanie.

Jak zapewne pamiętacie przez pierwsze kilkanaście godzin od premiery Playstation 4 serwery usługi PSN nie nadążały z obsługą zwiększonego ruchu generowanego przez świeżo upieczonych posiadaczy nowej konsoli. Wszyscy rzucili się bowiem do ściągania pierwszej aktualizacji, która była niezbędna do dodania swojego profili w menu konsoli i połączenia go z tym już istniejącym na Playstation 3. Bez tej zdawałoby się prozaicznej czynności nie możliwe byłoby skorzystanie z już wykupionego abonamentu PS+, a ewentualna zabawa wiązałaby się z problemami z zapisywaniem stanu gier. W takiej sytuacji normalnie pozostawałoby czekać na Sony, aż upora się z własną siecią. Playstation 4 daje jednak jeszcze jedną możliwość – tryb bezpieczny systemu. Jak z niego skorzystać i jak wygląda mechanizm ręcznej aktualizacji możecie zobaczyć na przygotowanym przez nas filmie. 

Zobacz również:

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ari93
  Czyli cos w stylu aktualizacji offline... toz to pierwszy stopien do pi... tzn instalacji custom update'ow/romow itp...

  ale z drugiej strony jak ktos nie ma mozliwosci podlaczenia internetu do ps4 to chyba latwiej pendriva wywiesc po aktualizacje gdzies do znajomego/pracy/szkoly niz cala konsole targac ;p
 • avatar
  Fjorden
  A wiecie, że od 7 lat ta sama funkcja jest w PS3?
 • avatar
  shae6666
  Bezproblemowe konsole...
 • avatar
  Kappax99
  Witam mam ten tryb bezpieczny pobieralem wiele razy aktualizacje z pendrive I wszystkie inne opcje zawarte w trybie bezpiecznym I nic dalej nie działa, może ktoś udzielić mi pomocy?