Słuchawki

JBL Synchros S210BT: słuchawki dokanałowe sterowane gestami

przeczytasz w 1 min.

Trudno się dzisiaj wyróżnić na rynku słuchawek. Należąca do grupy Harman firma JBL pokazała jednak podczas targów CES 2015, że potrafi.

JBL Synchros S210BT

Trudno się dzisiaj wyróżnić na rynku słuchawek. Należąca do grupy Harman firma JBL pokazała jednak podczas targów CES 2015, że potrafi. 

JBL Synchros S210BT to bezprzewodowe słuchawki douszne. Na razie nic niezwykłego – czym więc się wyróżniają? A no tym, że pozwalają użytkownikowi kontrolować odtwarzanie poprzez gesty – przesuń dłoń z lewej do prawej (lub na odwrót), w górę i w dół. Nie tylko zmienimy tak utwór czy wyregulujemy głośność, ale nawet odbierzemy połączenie.

Poza wbudowanym sensorem ruchowym słuchawki JBL Synchros S210BT zostały wyposażone w moduł Bluetooth, za pośrednictwem którego łączą się ze źródłem dźwięku. Wbudowany akumulator zapewnić ma natomiast do ośmiu godzin nieprzerwanego odtwarzania muzyki. Dzięki mikrofonowi możemy także prowadzić rozmowy głosowe.

Dostępne w czarnej i niebieskiej wersji kolorystycznej słuchawki JBL Synchros S210BT charakteryzować mają się też wysoką jakością dźwięku, gwarantowaną przez rozwiązania firmy Harman. Oprogramowanie Ambient Aware pozwoli natomiast na dopasowanie ustawień equalizera.

Słuchawki JBL Synchros S210BT powinny pojawić się na rynku już wiosną. Cena? Około 200 dolarów.

Źródło: What Hi-Fi, SlashGear

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  piccardo
  6
  "do ośmiu godzin nieprzerwanego odtwarzania muzyki" kupiłem jay bird tez bezprzewodowe może i bez bajeru z sensorem ale do ośmiu to trzyma jak wszystko jest na low, a jak chce się posłuchać głośniej lub na pół gwizdka to z automatu ledwie 6h ciągnie g*** a drogie... Ja to bym chciał 12h nieprzerwanego działania na MAXA. Wtedy kupie.
  • avatar
   Dragonik
   1
   Słuchanie na LOW nie da ci całkowitego wytłumienia otoczenia, przez co dostają się dzwięki z zewnątrz.