• benchmark.pl
  • Gry
  • Jesteś tym, co zabijasz - nowy, brutalny zwiastun The Surge 2
Gry

Jesteś tym, co zabijasz - nowy, brutalny zwiastun The Surge 2

przeczytasz w 1 min.

Gracze czekający na The Surge 2 mogą coraz częściej rzucać okiem na informacje i materiały promujące ten tytuł. Tym razem opublikowano zwiastun potwierdzający deklaracje twórców co do brutalnych walk.

Trudno dziwić się przybierającej na sile kampanii reklamowej, premiera zbliża się przecież coraz większymi krokami. Wspominany zwiastun prezentuje kilka brutalnych scen przypominając o jednym z ważniejszych założeń rozgrywki. Walki będą konieczne nie tylko do osiągnięcia kolejnych etapów, ale również do wzbogacenia swojego ekwipunku o elementy z rozczłonkowanych ciał przeciwników.

Jeśli powyższy zwiastun nie robi na kimś wrażenia to być może bardziej spodoba się poniższy, zdecydowanie bardziej obszerniejszy materiał. Redakcja GameSpot, która miała już okazję do spędzenia z The Surge 2 trochę czasu opublikowała kilkunastominutowy zapis rozgrywki.

Twórcy pochwalili się już, że gra uzyskała status gold. Prace zostały zakończone i premiera odbędzie się zgodnie z planem, 24 września. Na zabawę mogą nastawiać się posiadacze PC oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Focus Home Interactive, GameSpot

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!