• benchmark.pl
 • Gry
 • Just Cause 3 bez trybu multiplayer, ale przyszłość serii może wyglądać inaczej
Gry

Just Cause 3 bez trybu multiplayer, ale przyszłość serii może wyglądać inaczej

przeczytasz w 1 min.

Twórcy Just Cause 3 postanowili najwyraźniej nie rezygnować z tego, co sprawdziło się w przeszłości.

Just Cause 3

Zapewne wielu z was planuje sięgnięcie po Just Cause 3. Skoro tak, raczej wiecie już, że zabraknie tutaj trybu multiplayer. Nie stanowi to zagadki już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz wyjaśniono powody takiej, a nie innej decyzji.

Roland Lesterlin z obozu Avalanche Studios pokusił się w ostatnim wywiadzie o słowa, które interpretować można tylko w jeden sposób. Twórcy postanowili najwyraźniej nie rezygnować z tego, co sprawdziło się w przeszłości.

„Dużo na ten temat rozmawialiśmy. Społeczność graczy stworzyła przecież swojego czasu mod multiplayer dla Just Cause 2, który był naprawdę fajny. Just Cause 2 było znane z pięknego, otwartego, olbrzymiego świata, który zaskakiwał możliwościami naprawdę wiele osób i chcieliśmy pokusić się o coś podobnego, ze zaktualizowaną fizyką i mechaniką rozgrywki i skupić się przede wszystkim na głównym graczu.”

Dla zawiedzionych przewidziano kilka opcji społecznościowych, które pozwolą porównywać swoje osiągnięcia z innymi. Jednocześnie padło stwierdzenie sugerujące, iż tryb multiplayer może pojawić się w następnej odsłonie serii. O ile oczywiście taka powstanie.

Przypomnijmy, że Just Cause 3 zadebiutuje 1 grudnia. Platformy docelowe gry to konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz PC.

Źródło: gamespot, wccftech

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pycipro
  -3
  Bez Multi ta gra zdechnie patrzcie na GTA SA po 50k graczy online.. pobili nawet gowniane GTA Online.
  • avatar
   rak474
   0
   Będzie tak samo jak JC2 jeśli chodzi o multi.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Just Couse 3 to gra idealnie nadająca się do multi a Avalanche zdaje się żyć w jakiejś równoległej rzeczywistości skoro tego nie dostrzega. Kiedy do chociażby Asasynów dodawany jest zbędny multiplayer, w grze w której idealnie by pasował go nie ma ;/
    • avatar
     Gofru
     0
     Osobiście nie przeszkadza mi to zbytnio. Owszem, tryb MP byłby bardzo miłym dodatkiem, ale przecież i brak trybu multiplayer w poprzedniej odsłonie nie przeszkadzał mi, żeby świetnie bawić się w grze przez przeszło 200 godzin, a więc zapewne i tym razem nie będzie inaczej. A jak trzeba będzie to znowu powstanie mod :P
     Nie pozostaje nic, jak czekać. wtedy będzie można powiedzieć, czy brak MP będzie aż tak dokuczliwy.