Gry

Just Cause 4 zapowiadany jako najlepszy sandbox w historii

przeczytasz w 1 min.

Jeśli deklaracje przedstawicieli Avalanche Studios doczekają się pokrycia, Just Cause 4 będzie prawdziwą gratką dla miłośników gier z otwartym światem.

Zaprezentowane podczas E3 2018, Just Cause 4 ma być z kilku powodów najlepszą odsłoną dobrze znanej już serii. Okazuje się, że twórcy idą w deklaracjach jeszcze dalej.

Od samego początku zapowiadają olbrzymi, otwarty świat. Francesco Antolini, główny reżyser gry, stwierdził w ostatnim wywiadzie, iż ambicje jego zespołu sięgają bardzo daleko. Just Cause 4  ma być najlepszym sandboxem, jaki kiedykolwiek oddany został w ręce graczy.

„Chcieliśmy stworzyć najlepszy sandbox w historii. Chcemy aby był to sandbox, który daje największe możliwości ekspresji w otwartym świecie. Chcieliśmy przesunąć naszą fizykę do granic możliwości, wrócić do poczucia różnorodności i odkrywania, które moim zdaniem nieco straciliśmy przy Just Cause 3.”

Premiera Just Cause 4 odbędzie się 4 grudnia. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.


Źródło: segmentnext, Just Cause

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  DustEater
  7
  3 też taka miała być :D a wyszło co wyszło
  • avatar
   sabaru
   4
   Będzie wielki świat gdzie prawie nic na nim nie będzie. No oprócz drzew, a misje będą polegać głównie na zabij tamtego, przywieź to z punktu a do b czy rozwal tamto.
   • avatar
    Yamaraj6
    3
    A ja się nie zgodzę z wami. Ostatnio zakupiłem JC3 na promocji za 16 zł i przeszedłem całą. Bardzo dobrze się bawiłem. Idealna gierka żeby sobie wejść na pół godziny albo godzinę i się odprężyć rozwalając wszystko co spotkamy na swojej drodze.
    Oczywiście fabuła nie była epicka, ale nie dla fabuły gra się w Just Causa. Dialogi miały swoje dobre momenty, mechanika szybowania mi się osobiście spodobała i do tego te genialne widoki. Ogólnie w 4 część na pewno zagram, jak oczywiście cena spadnie, bo o ile taka zabawa według mnie jest warta 16-50 zł to 150-200 już raczej nie.
    • avatar
     taki_jeden
     0
     Gdyby w tej grze był coop... a tak... kolejna gierka na góra godzinę zabawy...