Konsole do gier

Kara za obnażanie się przed kamerą

przeczytasz w 1 min.

Matka jednego z zapalonych użytkowników XBoksa 360 wybuchła przeogromnym gniewem, gdy dowiedziała się, że jej aniołek został zbanowany na 9999 lat.

Kiedy chłopak powiedział mamie o banie, ta z góry założyła, że zaszło nieporozumienie. Natychmiast postanowiła dowiedzieć się dlaczego został ukarany. Jak przystało na nowoczesną mamę napisała na forum XBoksa, z nadzieją na to, że zwróci uwagę na problem swojej pociechy. Niestety, nie doczekała się odpowiedzi.

 Będąc wciąż pod wpływem emocji była jednak w stanie uświadomić sobie, że nie podała nicka swojego syna, co spowodowało, że administratorzy nie mogli pomóc w sprawie. Ich odpowiedź zapewne spowodowała niekontrolowane ugięcie się kolan przed kochającą swe dziecię matką.

Okazało się, że pociecha używała kamery do obnażania się przed innymi użytkownikami usługi Live Vision Microsoftu. Płynie z tego jednoznaczny i powtarzany przez wielu morał: czasem lepiej nie wiedzieć wszystkiego.

 

Źródło:Fudzilla

 

Zobacz także:

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  "Źródło: Fudzilla" i wszystko jasne... bez przesady - nie róbmy z bencha drugiej fudzilli ;/
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Chciałbym widzieć minę tej matki, chociaż teraz to nic nienormalnego... Moja matka pracuje w przedszkolu i to co w ostatnich latach dzieje się z dziećmi, w sumie to z rodzicami, to jest żenada... 5-latek podchodzi do mojej matki i mówi: "ciocia masz ochotę na seks?" Myślałem, ze padne jak mi to matka powiedziała.
   Matka tego chłopaka oczywiście nic w tym dziwnego nie widziała, powiedziała, że u nich w domu już się o seksie rozmawia, mówi że raz syn przyszedł do nich do pokoju z prezerwatywą w łapie i się pyta co to jest, to mu powiedziała... Mam 24 lata, jestem młody, ale nie raz wymiękam ;D...