Gry

Killing Floor 2 zaleje PC i PS4 hektolitrami krwi

przeczytasz w 1 min.

Wprawdzie pojawi się zarys fabularny, ale tak naprawdę wszystko sprowadzać będzie się do jednego - eliminacji hord mutantów.

Killing Floor 2 gra

Dość systematycznie debiutują na rynku gry, które określane są mianem produkcji bardzo brutalnych. Wszelkie dane ku temu, aby zaliczać się do tego grona ma również Killing Floor 2, o którym producent właśnie przypomniał.

Gracze mający do czynienia z pierwszym, całkiem dobrze przyjętym, Killing Floor wiedzą doskonale, czego można się tutaj spodziewać. Wprawdzie pojawi się zarys fabularny, ale tak naprawdę wszystko sprowadzać będzie się do jednego - eliminacji hord mutantów.

Połączenie gatunków FPS i survival horror doczekać ma się teraz zdecydowanie lepszej oprawy graficznej i kilku innych usprawnień, ale jedno względem poprzednika się nie zmieni. Cały czas będzie to propozycja cechująca się ogromną dawką brutalności.

Doskonale potwierdza to najnowsza galeria, za pomocą której Tripwire Interactive przypomina o swojej nadchodzącej produkcji. Poza rozlewem krwi zaobserwować możemy tutaj także przeciwników oraz arsenał, który zapowiada się na całkiem bogaty.

Premiera Killing Floor 2 planowana jest na ten rok, ale dokładnego terminu twórcy jeszcze nie zdradzili. Początkowo debiut odbyć miał się jedynie na PC, ale nie tak dawno zapowiedziano, iż gra pojawi się także na PlayStation 4.

Źródło: pcgamer

Komentarze

32
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  chrisu1982
  1
  gniota? jeszcze nie grales a juz wypisujesz takie bzdury?
  • avatar
   melomonster
   -1
   W Painkillerze była strzałeczka zawsze pokazująca gdzie się udać, więc w pewnym sensie też można uznać że gra prowadzi za rączkę. Mimo to gra była dłuuuuga. W przypadku Shogo: M.A.D. to gra nie prowadzi za rączkę ale też nie jest zbyt długa. Co do Shadowmana to nie wiem bo nigdy go nie ukończyłem.
   • avatar
    Konto usunięte
    -24
    Jakies skojarzenia tego gniota z Painkillerem?
    • avatar
     kosiarz007
     0
     Ludzie myślcie. Troll nie patrzy na to CO mu odpowiadacie, tylko czy W OGÓLE mu odpisujecie. On ma to w dupie, czy go ciśniecie, czy nie, jemu chodzi o wywołanie frustracji u innych. Po prostu nie odpisujcie debilowi i w końcu mu się znudzi.
     • avatar
      Rebal
      0
      I kolejne na kocyki KAAASZAAAANKAAAAAAaaaa......