Gry

Killzone 3 coraz pewniejszy

przeczytasz w 1 min.

Druga odsłona serii Killzone to bez wątpienia jedna z najlepiej ocenianych gier na konsolę Playstation 3. Trudno się więc dziwić sporym oczekiwaniom związanym z kontynuowaniem tejże serii.  Wiele wskazuje na to, że Killzone 3 znajduje się już w produkcji.

Jakiś czas temu donosiliśmy o pierwszych pogłoskach dotyczących nieujawnionych jeszcze projektów przeznaczonych na konsole Playstation 3. Jednym z nich był oczywiście Killzone 3. Jak można było się spodziewać Sony odmówiło skomentowania tych rewelacji i sprawa przycichła. Do wczoraj…

Oto bowiem jeden z przedstawicieli firmy Guerilla Games odpowiedzialnej za serię Killzone – Jan-Bart Van Beek podczas wywiadu udzielonego dla jednego z holenderskich programów telewizyjnych potwierdził, że prace nad Killzone 3 już trwają. Co więcej debiut nowej gry planowany jest na 2011 rok, przy czym niewykluczone, że produkcja ta ukaże się jeszcze w 2010 roku. Zgodnie ze słowami Van Beeka nie ma jednak nacisków ze strony Sony, aby koniecznie dotrzymać przyszłorocznego terminu.

I choć informacja o Killzone 3 pochodzi niemalże ze źródła większość zagranicznych serwisów branżowych wstrzymuje się z podaniem, że to coś więcej niż tylko pogłoska do czasu otrzymania oficjalnego stanowiska Sony w tej sprawie.

Japoński gigant nadal jednak milczy.

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    0
    Zapowiada się hit. Już czekam zniecierpliwiony na premierę.