Gry

Killzone 3 kontrolowane... Kinectem

przeczytasz w 1 min.

Killzone 3 - świetna gra. Kinect - rewelacyjny kontroler. Coś tu jednak nie gra, prawda?

No właśnie, Killzone 3 jest jedną z tych produkcji, do której wzdychają posiadacze komputerów i konsoli Xbox 360. A wszystko dlatego, że jest też przy okazji mocnym punktem w katalogu Sony - figuruje tam jako pozycja ekskluzywna, a więc dostępna tylko na Playstation 3.

 Warto przeczytać:
 

Czym była polska gra Hellion?

Zapewne domyślacie się już o co chodzi - albo ktoś dokonał konwersji, albo - i tu właśnie spoczywa prawda - udało się podpiąć Kinecta do konsoli Playstation 3. Takie rozwiązanie mogłoby rozwiązać sporo dylematów dotyczących wyboru konsoli, choć nie do końca wiadomo czy przy uciesze Microsoftu (choć Xboksa 360 kto miał przecież mieć, już ma, a Kinect wciąż kosztuje około 500 złotych).

Oczywiście wciąż istnieje prawdopodobieństwo, że poniższy filmik to tzw. "fake", internetowi "eksperci" są jednak przekonani, że autorom filmu naprawdę udało się połączyć Kinecta z Playstation. A Wy co o tym sądzicie?

Źródło: playback

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Marked
  0
  Raczej fake :P
  • avatar
   d i l
   0
   Widać, że nie da się na tym w to grać, to na cholerę to w ogóle ;)
   • avatar
    jewgienij
    0
    Za NIELEGALNE podlaczenie NIELEGALNEGO kontrolera NIELEGALNYM kablem i zapewne NIELEGALNYM softem, sony znajdzie was na koncu swiata, a wasze IP zablokowane beda na wiecznosc.
    • avatar
     Siderion
     0
     Najpierw myślałem że fake, ale pewnie kinect jest podłączony do kompa na którym jest soft zczytujący ruchy i emulujący pada podłączonego do ps3. Jest słynny kinectowy lag, kiepska precyzja, wiec jestem skłonny uwierzyć że to prawda. W domu nikt tak nie będzie grał bo nie da się podłączyć bezpośrednio do PS3.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Taa, a w drugiej łapie many pada trzyma ];->
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       FAKE na 102!!!