Dyski

Kingston Wi-Drive: przenośny dysk z WiFi otrzymał przydatną aktualizację

przeczytasz w 1 min.

Jeszcze bardziej funkcjonalne

Firma Kingston udostępniła bardzo interesującą aktualizację dla dysków Wi-Drive, które od momentu ukazania się na rynku zyskały już całkiem sporą grupę odbiorców.

Choć premiera odbyła się już jakiś czas temu, to dopiero niedawno dyski te na dobre zadomowiły sie w sklepach i tym samym u użytkowników. Jeśli ktoś nie miał przyjemności poznać tego co oferują, to najprościej można opisać je jako przenośne dyski, które potrafią wcielić się w hot-spota i tym samym umożliwić użytkownikom dostęp do danych, które zawierają. Dzięki temu w podróży z dysku Wi-Drive korzystać może kilka osób, przeglądając zapisane na nim dane na swoim mobilnym urządzeniu.

Kingston Wi-Drive dyski aktualizacja

Teraz Kingston proponuje aktualizację umożliwiającą współpracę Wi-Drive z dowolną przeglądarką internetową. Umożliwia ona streaming danych między różnymi platformami jedynie przy użyciu przeglądarki właśnie, co poszerza grono urządzeń mogących korzystać z zasobów dostępnych na dysku. Dzięki temu Wi-Drive mają stać się jeszcze bardziej funkcjonalne i atrakcyjne.

Do nowo zakupionych dysków wspomniane oprogramowanie będzie dołączana automatycznie, jeśli ktoś natomiast nabył Wi-Drive już wcześniej, aktualizację znajdzie na stronie producenta.

Przypominamy też o naszym niedawnym teście Kingston Wi-Drive 16GB, który mimo kilku wad okazuje się naprawdę interesującym produktem.
 

Więcej o firmie Kingston i jej produktach:

Źródło: inf. prasowa, kingston, youtube, gadgetguytech

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    0
    Szukając ceny tego dysku w Amazonie znalazłem takie cacko: Seagate STBF500200 500GB GoFlex Satellite Mobile Wireless Storage. 500 giga z USB 3.0 oraz wi-fi w cenie 64 giga Kingstone'a. Może jakiś teścik? :)