Mobile

Kiosk Google Play na Androida już otwarty

przeczytasz w 1 min.

Idea aplikacji jest naturalnie bardzo prosta, ponieważ głównym jej zadaniem ma być wyświetlanie interesujących nas treści.

Kiosk Google aplikacja

W dzisiejszych czasach w sieci każdego dnia pojawia się mnóstwo informacji i niemożliwe jest zapoznanie się z nimi wszystkimi. Coraz częściej problemem jest także wyszukiwanie tych, które akurat nas interesują i dlatego też sporym zainteresowaniem cieszą się programy filtrujące treści.

Królują one zwłaszcza na urządzeniach mobilnych, gdzie z uwagi na małe ekrany mało komu chce się przekopywać przez sterty informacji. 1 lipca 2013 roku Google zdecydowało się uśmiercić bardzo popularnego Readera i część jego użytkowników przesiadła się po tym fakcie na Google Currents. Teraz również ona pójdzie być może w zapomnienie.

Google wydało bowiem nową aplikację - Kiosk Google, będącą ulepszoną wersją Currents właśnie. Idea aplikacji jest naturalnie bardzo prosta, ponieważ głównym jej zadaniem ma być wyświetlanie interesujących nas treści w estetycznej formie.

Warto dodać, że subskrypcje z Google Currents zostaną automatycznie przeniesione do Kiosku Google. Poza tym ciekawie wygląda funkcja "Czytaj teraz", która pokazywać ma tylko najważniejsze dla nas informacje, które zaserwuje na podstawie naszych wcześniejszych wyborów. Pojawiły się też tagi tematyczne, a czytać można również offline, poprzez dodanie do zakładek wiadomości i wrócenie do nich za jakiś czas.


3DMark 11 1.0.4 benchmark pobierz download

Pobierz: 

Kiosk Google na Androida

 

Rozmiar pliku: 6,6 MBŹródło: youtube, play.google, ultrainfoz

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Ciekawa aplikacja jak narazie korzystałem z QReadera Pro ale jeszcze dzisiaj przetestuje tą aplikację i zobaczymy czy google zrobiło w końcu coś dobrego :D
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Jeśli nie można dodawać własnych rssów to po co komu taki program?