Gry

Klasyczne Operacje z Battlefield 4 na nowym zwiastunie

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
16 komentarzy Dyskutuj z nami

Nowy dodatek wzbogaci Battlefield 4 o mapę Smocza Dolina.

Klasyczne Operacje z Battlefield 4

Gracze spędzający jeszcze wolny czas przy grze Battlefield 4 nie mogą chyba narzekać. Chociaż produkcja ta nie jest już nowością, twórcy cały czas przygotowują rozszerzenia do niej, które dodatkowo udostępniane są za darmo.

Jeszcze w tym roku, a więc w przeciągu trzech najbliższych tygodni, w ręce graczy oddane zostanie rozszerzenie Klasyczne Operacje. Zainteresowanych nim raczej nie zabraknie, ponieważ twórcy pokusili się o dodanie do gry dobrze znanej fanom serii mapy Smocza Dolina. Naturalnie będzie ona nieco zmodyfikowana, głównie pod względem wizualnym oraz możliwości rywalizacji w trybie Szturm.

Dodatek udostępniony zostanie na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One. Z okazji zbliżającego się debiutu EA pokusiło się o nowy zwiastun.

„Dodatek Battlefield 4 Klasyczne Operacje zawiera Smoczą Dolinę 2015, klasyczną mapę odnowioną wizualnie i wzbogaconą o nowe funkcje. Ta ogromna plansza oferuje możliwość siania zniszczenia z użyciem pojazdów na ziemi, w powietrzu, a także w wodzie. Niszcz i odbudowuj mosty, aby zyskać przewagę taktyczną. Dla zwolenników walk piechoty i Zespołowego DM przygotowana została natomiast stocznia przeznaczona do prowadzenia starć w bliskim kontakcie.”


Źródło: youtube - eapolska, dsogaming

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  AntySyjon
  Hmm, a tak ostatnio myślałem w co by tu pograć, cały steam przepatrzyłem a zapomniałem, że mam na originie tyle fajnych gier, BF4 premium, titanfall, czas sobie BF4 na ruszt wbić
  5
 • avatar
  robertgr1
  Fajnie że wciąż BF4 wzbogaca się o nowe dodatki
  4
 • avatar
  rTech
  Kojarzę tą mape z Battlefielda Play4Free, mam racje?
  1
 • avatar
  leman97
  Niceee.
  1
 • avatar
  gieteiks
  Fajnie ze ta gra stara się żyć, po tym jak dodali 120Hz ta gra zasługuje na esport, ale potrzeba zmienić politykę na coś w stylu CS
 • avatar
  manioor
  Kupiłem w czarny piątek BF4 Premium za 60zł, idealna gra na niedzielny wieczór :)
 • avatar
  SoulRak3r
  Zastanawiałem się ostatnio czy nie kupić. Powiedzcie proszę jak to się ma do 3 części (którą mam ale nie gram)? Czy serwery BF3 są już puste i wszyscy przeszli na BF4? Czy wręcz przeciwnie? Mam ochotę wrócić do tej gry i zastanawiam się czy postawić na BF4 czy zostać przy 3 :) Pomóżcie bo całkowicie wypadłem z tematu BF.
 • avatar
  logimen
  Szkoda, ze premiuma nie kupilem ostatnio. BTW trailer wyglada jakby w przyspieszonym tempie go puscili :|
 • avatar
  gieteiks
  Lipne jest to że nie ma polskich serwerów z tickrate 120hz