Gry

Klimatyczne zwiastuny Assassin's Creed Odyssey z Gamescom 2018

z dnia 21-08-2018
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
6 komentarzy Dyskutuj z nami

Z okazji tragów Gamescom 2018 opublikowane zostały dwa zwiastuny, które z perspektywy Alexiosa i Kasandry prezentują świat pełen niebezpieczeństw.

Ubisoft jest obecnie w trakcie prac nad kilkoma grami. Jedna z najważniejszych to Assassin's Creed Odyssey, nowa odsłona wciąż bardzo popularnej serii. Wielu graczom spodobały się zapowiedzi z nią związane, zapewne zechcą zatem rzucić okiem na nowe materiały wideo.

Z okazji tragów Gamescom 2018 opublikowane zostały dwa zwiastuny. Są do siebie bardzo podobne, prezentują te same ujęcia, ale z uwzględnieniem dwójki głównych, grywalnych bohaterów. Celem materiałów nie jest jednak przybliżenie Alexiosa i Kasandry, ale ukazanie świata pełnego niebezpieczeństw. Te czekać będą niemal na każdym kroku, nie da się ich uniknąć także na morzu.


A skoro nadmieniliśmy o starciach na morzu, warto wrócić do materiału opublikowanego kilka dni wcześniej. To kolejna część cyklu zza kulis, w której skupiono się właśnie na tym elemencie rozgrywki.


Premiera Assassin's Creed Odyssey odbędzie się 5 października tego roku. Gra dostępna będzie na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Ubisoft Polska, Ubisoft North America

marketplace

Komentarze

6
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Gra Assassin's Creed: Odyssey jest osadzona w mojej ulubionej epoce historycznej czyli starożytnej Grecji z okresu panowania Imperium Rzymskiego więc na pewno zakupię.
  • avatar
    Po tych wcześniejszych screenach z Cyberpunk, to ten Assassin mnie chyba nawet bardziej interesuje.

    Oby fabula, byla dobra.