Gry

Kolejne mocne uderzenie w Origin Access i EA Access

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
16 komentarzy Dyskutuj z nami

EA ujawniło, że wkrótce w ofercie pojawią się kolejne hity. Abonenci Origin Access i EA Access będą zadowoleni.

Wiele razy można było w ciepłym tonie wypowiadać się na temat programów Origin Access i EA Access. Korzystający z nich ponownie otrzymują powody do zadowolenia. EA ujawniło, że w ofercie pojawią się kolejne hity.

Już teraz w obydwu programach dostępne są wszystkie duże dodatki do Star Wars: Battlefront - Outer Rim, Bespin, Death Star oraz Rogue One: Scarif. Lada chwila (jeszcze w tym lub najpóźniej w przyszłym miesiącu) dołączy do tego Battlefield 1 oraz Titanfall 2, a także trial FIFA 18. To bez wątpienia propozycje, których nikomu nie trzeba przedstawiać.

Na tym jednak nie koniec. Dodatkowo w Origin Access pojawi się The Sims 4 Digital Deluxe Edition, Oxenfree i Rebel Galaxy, a w EA Access testowe wersje Madden NFL 18, NHL 18 i NBA LIVE 18.

I tak pokaźny już katalog produkcji dostępnych w Origin Access i EA Access doczeka się zatem solidnej rozbudowy. A przypomnijmy, że koszt abonamentu wynosi tu 14,99 zł miesięcznie lub 79,99 zł rocznie.

Źródło: EA

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  IksKwadrat
  4
  Łeeeee kupiłem bf1 tydzień temu, a mam wykpiony ea access na rok. przegryw :(
 • avatar
  bhaal1982
  3
  Z jednej strony smutno że BFa już wrzucili bo to "nowa" gra... z drugiej strony cieszę się bo więcej osób na serwerze będzie :) frekwencja na PC leci na łeb na szyję :( a ja lubię w BF 1 poszpilać :)
 • avatar
  typ71
  0
  BF1 i titanfall bez dodatkow :D

 • avatar
  IVPANVZERVI
  -16
  Abonament drogi nie jest, ale jak przestaniesz płacić, to tracisz dostęp do gier i to jest lipne.