Aparaty cyfrowe

Kompakty Casio EX-H30 i ZS10 już w Polsce

przeczytasz w 1 min.

Wśród wiosennych propozycji aparatów znajdują się modele EX-H30 i EX-ZS10. Pierwszy z nich pozwoli wykonać ponad 1000 zdjęć na jednym ładowaniu baterii, drugi natomiast zapewnia łatwą i szybką obsługę.

Warto przeczytać:
Ostrożnie z produktami Adobe!
 Polskie firmy nieświadome potencjału Internetu

Casio Exilim EX-H30 to bezpośredni następca EX-H15. Został wyposażony w baterię umożliwiającą wykonanie 1000 zdjęć na jednym ładowaniu. Posiada 12.5-krotny zoom optyczny z mechaniczną stabilizacją obrazu oraz 24 mm szerokokątny obiektyw. Kompakt został wyposażony także w 3-calowy, jasny wyświetlacz TFT. W Casio Exilim EX-H30 zaimplementowano także Tryb Cichy, który poprzez wciśnięcie jednego guzika uniemożliwia użycie flash`a i generowania dźwięku, gdy wciskany jest spust migawki.

Casio Exilim EX-ZS10 posiada matrycę o rozdzielczości 14.1 megapikseli, a także w niespełna 3-calowy kolory wyświetlacz TFT. Aparat został także wyposażony w 26 mm szerokokątny obiektyw i 5-kronty zoom optyczny. Zastosowano tryb Easy Mode, który automatycznie dostosowuje ustawienia aparatu do warunków. Nowy model jest dostępny w pięciu wersjach kolorystycznych.

Oba aparaty są już dostępne w Polsce. Objęto je 24-miesięczną gwarancją i można je nabyć w cenach, odpowiednio, 1149 zł brutto za model H30 i 649 zł brutto za model ZS10.

Źródło: Casio

Polecamy artykuły:  
Muzyka - z YouTube, MP3, do pobrania i na życzenie
Goog le Chrome - 20 świetnych wtyczek
Nvidia 3D Vision Surround - 3D na trzech monitorach

 

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    entuzjasta789
    0
    tak mi się wydaje tak na chłopski rozum że zamiast wydawać 1200zł za "małpkę" to dużo lepszym rozwiązaniem jest kupno używanej a za to dobrej lustrzanki- wiadomo może nie jest tak uniwersalna ale za to inna jakość zdjęć