Internet

Nietrafione prezenty? Nigdy więcej - elektroniczna lista życzeń w Komputroniku

artykuł sponsorowany, przeczytasz w 1 min.

W sklepie internetowym Komputronik pojawiło się nowe, ciekawe i praktyczne narzędzie. Każdy użytkownik może stworzyć elektroniczną listę życzeń, a następnie udostępnić ją znajomym i członkom rodziny poszukującym idealnych prezentów.

Mnóstwo przyjemności przynosi ich otrzymywanie, a jeszcze więcej – ich dawanie. Wybór idealnych prezentów często jednak jest problematyczny. Pomocna w takiej sytuacji może być „lista życzeń”, a jej elektroniczną wersję znajdziemy w sklepie internetowym Komputronik.

Elektroniczna lista życzeń w Komputronik.pl - dla kogo i na jaką okazję?

Elektroniczna lista życzeń to nic innego jak spis produktów, które chciałoby się otrzymać – na urodziny, na Komunię czy też na ślub. To duże ułatwienie dla rodziny i przyjaciół, którzy będą mogli prosto podjąć odpowiednią decyzję zakupową – nie tylko dlatego, że wszystkie te osoby będą wiedzieć, czego sobie życzy ktoś, dla kogo szuka się prezentu, ale też będą miały pewność, że nie został on kupiony przez kogoś innego.

Wirtualna lista życzeń jest bowiem udostępniana gościom – albo poprzez link, albo też bezpośrednio w danym serwisie: do wyboru jest Facebook, Messenger i WhatsApp. To zaś pozwala spojrzeć na to, które prezenty nie zostały jeszcze przez nikogo kupione.

Jak to działa, czyli jak stworzyć i udostępnić listę życzeń?

Należy jako zalogowany użytkownik Komputronika kliknąć „Do listy życzeń” przy produkcie, który ma się na niej znaleźć. Następnie pojawi się możliwość utworzenia nowej listy lub dodania produktu do jednej z dotychczasowych.

Komputronik lista życzeń dodaj

Wszystkie utworzone listy oraz status „wykupienia” prezentów można znaleźć w zakładce „Twoje konto”. Tam też znajdują się przyciski pozwalające na udostępnienie elektronicznej listy życzeń znajomym i rodzinie.

Komputronik lista życzeń konto

„Elektroniczna lista życzeń jest świetnym sposobem na uniknięcie problemu z kłopotliwym podarunkiem. To także najlepsza wskazówka, podpowiedź, inspiracja i pomoc na wagę złota, gdy chcemy znaleźć idealny prezent na komunię, przygotować wymarzony prezent ślubny czy kupić wyjątkowy prezent urodzinowy” – czytamy.

Więcej informacji znajdziecie na stronie sklepu.

Źródło: Komputronik

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Sharimsejn
  0
  Czy mnie się wydaje czy można równie dobrze zrobić listę zakupową dajmy na to na morele z nazwą dowolną i będzie to samo?
  • avatar
   bullseye
   0
   Nie łatwiej powiedzieć co sie chce a nie robić jakieś podchody jak pies do jeża ?