Internet

Nowa karta produktu w Komputronik.pl

przeczytasz w 2 min.

Karta produktu w sklepie internetowym Komputronik została przeprojektowana, by klienci mogli szybciej i łatwiej dokonywać dobrych wyborów zakupowych.

Komputronik wytyczył sobie jasny cel: sprawić, by zakupy w sieci były wygodniejsze. Od kilku dni można się przekonywać o tym, czy to się udało. Odświeżona została mianowicie karta produktu, która teraz nie tylko lepiej wygląda, ale też pozwala szybciej dotrzeć do najważniejszych informacji. 

Szybki rzut oka na nową kartę produktu pozwala od razu wysunąć dwa wnioski. Po pierwsze: jest przejrzyściej. Po drugie: więcej kluczowych danych otrzymujemy już na starcie. 

Dla tych, którzy szukają konkretów

Jest wyraźnie widoczna cena po prawej stronie. Pod nią zaś znajdują informacje o możliwości rozłożenia zakupu na raty oraz dostępności i czasie realizacji zamówienia. 

Komputronik karta cena

 

Po lewej stronie widzimy z kolei dostępne promocje, które pozwalają zaoszczędzić, na przykład na zakupie akcesoriów.

Również po lewej stronie, tyle tylko że nieco niżej, mamy (lepiej wyeksponowaną) notę wystawioną przez użytkowników i najważniejsze elementy specyfikacji. Dzięki odnośnikom szybko też można zapoznać się z dodanymi opiniami (które mogą pomóc w podjęciu decyzji o zakupie) i wszystkimi cechami produktu. 

Komputronik karta lewa

Dla tych, którzy kupują oczami

Być może najważniejszą nowością jest jednak panel pośrodku. Przede wszystkim zdjęcie produktu jest teraz większe, a w dodatku istnieje możliwość przybliżenia jego szczegółów (funkcja zoom). 

Komputronik karta zoom

 

Poniżej wyświetlona jest również galeria dostępnych fotografii, a materiał wideo jest dodatkowo wyróżniony (i bez problemu uruchamia się na smartfonach). Każdy produkt można więc wygodnie obejrzeć z każdej strony. 

Dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej

Kluczowe informacje są wyświetlone u góry, ale zjeżdżając w dół strony można poznać szczegóły na temat produktu. Te są podzielone na pięć kategorii: Promocje (jeśli są), Opis, Cechy, Opinie i Opis producenta. Menu dające szybki dostęp do każdej z nich cały czas pozostaje u góry ekranu.

Komputronik karta opinie

 

Stronę wieńczy natomiast prezentacja modeli, które zainteresowały klientów, oglądających także ten produkt.

Dla tych, którzy lubią szybko

Warto podkreślić, że zmiany objęły zarówno desktopową wersję strony, jak i tę mobilną. Co więcej, mają one pozytywny wpływ nie tylko na estetykę i dostęp do informacji, ale też na szybkość wczytywania – na wszystkich urządzeniach. 

Komputronik karta nowa

 

Wszystko to razem ma się przełożyć na zwiększenie wygody podczas przeglądania produktów w Komputroniku, ale też umożliwić dokonywanie lepszych, bardziej przemyślanych zakupów. Czy to się udało? Jak Wy oceniacie te zmiany? 

Źródło: Komputronik, inf. własna

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Wasek
  3
  Pomijając cenę to Komputronik ma jeden z najbardziej przejrzystych sklepów jakie znam. Bardzo wygodnie szuka mi się tutaj oferty lub po prostu o niej czyta (zmianom jeszcze się szczegółowo nie przyglądałem). Zawsze podobało mi się to, że jest bardzo dużo kategorii w filtrze. Podobnie widziałem w X-KOM. Allegro mogłoby brać przykład, żeby ogarnąć swój b**del, albo żeby łatwiej byłoby znaleźć trafny wynik w wyszukiwarce.
  • avatar
   marakesh
   -1
   Z przyzwoitości moglibyście oznaczyć to jako wpis sponsorowany.