Gry

Konami ujawniło datę premiery PES 2017

przeczytasz w 1 min.

PES 2017 zadebiutuje zauważalnie wcześniej niż FIFA 17. Pytanie, czy w czymkolwiek to pomoże?

Był taki czas, w którym Pro Evolution Soccer dorównywało, a dla wielu nawet przybijało serię FIFA. Ostatnie lata to jednak słabsze notowania propozycji Konami, która zdaje się coraz bardziej tracić dystans do rywala. Czy w tym roku coś się zmieni?

Na razie niestety nie za wiele na to wskazuje. Tak czy inaczej Konami ma spore nadzieje i wygląda na to, że jak najszybciej oddać chce w ręce graczy PES 2017. Zapowiedziana została właśnie data premiery gry. Ustalono ją na 13 września (15 września w Europie), a wiec zauważalnie wcześniej niż w przypadku EA i FIFA 17.

Ujawniono też cenę, a właściwie ceny. Wersje na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One kosztować mają 60 dolarów. Właściciele PC oraz PlayStation 3 i Xbox 360 zapłacą 40 dolarów.

Wydaje się, że kwestią czasu pozostaje ujawnienie informacji odnoście różnic pomiędzy wersjami na obecną i poprzednią generację. Obstawiamy się, że wydaniu na PC bliżej będzie do tych drugich. Już wcześniej zapowiadano, że PES 2017 działać ma w oparciu o znany nam silnik Fox Engine.

Źródło: gamespot

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    czorcik696
    0
    Taka seria tak skopana... Brawo.