Internet

Koniec Hard-Pc.pl - ofiara kryzysu

przeczytasz w 1 min.

"W życiu człowieka przychodzą nieraz takie chwile, że musi dokonywać poważnych wyborów, często również niełatwych. Tak jest i tym razem..."  Takimi słowami zaczął się pierwszy i jedyny wtorkowy news na Hard-Pc.pl.

Działający od 2006 roku portal zawiesza swoją działalność. Jako powody podaje się "obecną sytuację na rynku serwisów internetowych zajmujących się tematyką komputerową" jak i "podejście pewnych firm do testowania ich sprzętu".

Szkoda że nie udało się w Polsce obejść bez ofiar kryzysu.

Źródło: hard-pc.pl

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Serwisy to jedno, ale w Poznaniu zamknęli mi sklep profi (www.pc.pl), a dzisiaj wyczytałem, że znak.pl ogłosił też upadłość. Coraz mniejsza konkurencja... (komputron(ik) będzie podbijał ceny coraz bardziej)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   szkoda.
   • avatar
    Pisschrist
    0
    Spokojnie, nie wszystko stracone... Przecież na końcu artykułu napisane jest że wrócą już niedługo... trzeba być dobrej myśli
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     @"Wszystkim, którym podobały się nasze teksty, ich obiektywizm i doceniali naszą pracę możemy obiecać, że jeszcze wrócimy…już niedługo!"
     heh nie wszystko jeszcze nie jest stracone
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Ciekawe co mieli na myśli pisząc: "podejście pewnych firm do testowania ich sprzętu"?
      • avatar
       0
       Z moich analiz wynika, że hard-pc.pl miał zaledwie około 500 wizyt użytkowników dziennie, a więc co najmniej kilkanaście razy za mało, aby utrzymać się z reklam.