Ciekawostki

KONKURS: Kto zna ASUS ten wygrywa! - wyniki

Redakcja | Redaktor serwisu benchmark.pl
44 komentarze Dyskutuj z nami

wyniki konkursu

Konkurs zorganizowany wraz z firmą ASUS, w którym można było wygrać 3 odtwarzacze O!play, został zakończony. Poniżej prezentujemy listę laureatów.

Zwycięzcy Nick w serwisie  Nagroda
Grzesiek Rutkowski Sakret O!play TV PRO
Paweł Morawski Developer O!play mini plus
Krystian Obłoza fokus11 O!play mini plus

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 Konkurs ASUS

Poprawne odpowiedzi:

1. Do czego służy funkcja SupremeFX III, dostępna w płycie głównej ASUS Maximus V GENE?
c) to 8-kanałowe rozwiązanie dźwiękowe wykorzystujące starannie dobrany kondensator 1500uF, zapewniający czysty i mocny dźwięk

2. Do czego służy funkcja Wi-Fi GO w płytach głównych ASUS?
c) to pakiet funkcji Wi-Fi obejmujący strumieniowanie DLNA oraz Zdalny Pulpit, które zapewniają wygodę i domową rozrywkę na wysokim poziomie

3. Do czego służy funkcja Fan Xpert2 w płytach głównych ASUS?
a) to nowoczesne rozwiązanie kontroli wentylatorów. Tryb Fan Auto Tuning skanuje wszystkie wentylatory, sprawdza ich właściwości i odpowiednio dostosowuje ich prędkości tak, aby zapewnić maksymalną równowagę pomiędzy wydajnością chłodzenia a generowanym hałasem

4. Jedną z funkcji rozwiązania technologicznego SMART DIGI+ jest SMART DIGI+ Key. Do czego służy?
b) to rozwiązanie zapewnia maksymalną wydajność platformy opartej na procesorach Intel Core (2 i 3 gen.), zwiększając taktowanie procesora nawet o 85%

5. Pytanie otwarte: Dlaczego polecasz płyty główne firmy ASUS?

Sakret: Firma ASUS stara się dążyć do perfekcji na rynku komputerowym, dzięki temu z każdym nowym produktem  konsument dostaje coś bardzo solidnego  o wysokiej wydajności oraz stabilności nie wspominając już o ciekawych rozwiązaniach konstrukcyjnych i design’ie, co sprawia ze każdy z nas jest bardzo zadowolony z tego w co zainwestował swoje ciężko zarobione pieniądze. Na dodatek firma ASUS stale zaskakuje nas nowymi rozwiązaniami technologicznymi, to znaczy że z każdym nowym produktem dostajemy ciekawe funkcje/opcje/możliwości  które tylko ta firma a nie inna potrafi zaoferować .Nie można zapomnieć również o świetnym wsparciu technicznym oferowanym przez producenta, który stara się rozwiązać problem jak najlepiej i jak najszybciej, dlatego  nieważne, czy ktoś potrzebuje płyty do zwykłego użytkowania, do komputera dla napalonego gracza czy też do ekstremalnego podkręcania – firma ASUS zaoferuję sprzęt dla każdego. Dlatego serdecznie i z ręką na sercu polecam płyty firmy ASUS bo to firma która troszczy się o swoich klientów.

Developer: Polecam płyty główne ASUS za nowoczesność, osiągi i estetykę w cenie, która nie przyprawia twjego portfela o zawał.

fokus11: Firma ASUS oferuje ogromny wybór płyt głównych. Zarówno overclocker jak i zwykły użytkownik znajdzie coś dla siebie. W dodatku płyty główne firmy ASUS są niezawodne i nienajdroższe. Ekonomia idzie w parze z doskonałym wykonaniem.

 

Komentarze

44
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  ADR15
  13
  No gratulacje! Fajnie, że podaliście odpowiedzi zwycięzców.
 • avatar
  radelgar
  6
  Gratulacje dla zwycięzców.

  "W dodatku płyty główne firmy ASUS są niezawodne"

  Z tym to mógłbym się spierać.
 • avatar
  Konto usunięte
  4
  "to 8-kanałowe rozwiązanie dźwiękowe wykorzystujące starannie dobrany kondensator 1500uF, zapewniający czysty i mocny dźwięk"

  A co jeśli ten starannie dobrany kondensator po około pół roku w ciepłej obudowie straci kilkanaście uF (jak każdy elektrolit) i już nie będzie tak starannie dobrany to można reklamować ? :)
 • avatar
  Sakret
  4
  nie spodziewałem się że wygram , pisałem to co myślę. A to że inni mająswoje zdanie to ich problem, mam kilka sprzętów Asusa i na żadnym się nie zawiodłem tyle do dodania.

  Bardzo dziękuję i gratuluję pozostałym zwycięzcom.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Gratulacje:)
 • avatar
  Fa_sol
  1
  Gratulacje dla zwycięzców!
 • avatar
  c0lin.
  1
  Gratuluję wygranych ;)
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  Gratuluję zwycięzcom! Szkoda, że nie skusiliście się na mój wierszyk ;)
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  GRATULACJE dla ZWYCIĘZCÓW :D
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  @Sekret

  Matura z Polskiego 100% rozszerzony xD
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  Ale lizusy
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  heh gratuluję... następnym razem może uda się wygrać... a odtwarzacz pozostaję mi tylko kupić... bo właśnie przymierzałem się do kupna :P
 • avatar
  rafcik_er
  1
  http://forum.benchmark.pl/topic/51480-smiech-na-sali-bench-konkurs/

  Proszę redakcję zajęcie swojego stanowiska w tej sprawie.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  lol
  ten konkurs jest żałosny
  ten który najlepiej opisze jaki to SRASUS jest WSPANIAŁY wygrywa
  żal
 • avatar
  tanakov
  0
  no nie bardzo rozumiem o co wam chodzi???

  Chcecie wygrać konkurs trolując i narzekając?

  Jak wam się nie podoba taki konkurs to może zorganizujcie?
  Jakich pytań się spodziewacie? Chcecie pisać rozprawki na temat efektu cieplarnianego w Bangladeszu i jego wpływ na globalną politykę rolną to zmieńcie serwis.. internet to nie tylko pudelek i nk

  A jeśli wam nie odpowiada, to na odpustach w waszej okolicy możecie wygrać karnet na solarium w konkursie siorbania gorącego kisielu...

  Tak więc POWODZENIA...
 • avatar
  endrju_pl
  0
  Gratulacje:)
 • avatar
  mobil12
  0
  Prawie 9 stów za mATX przyprawia mój portfel o zawał, podobnie jak przerabianie audio na super hiper przez zmianę sterowników :)
  Coby nie było jadę na dwóch płytach i obu asusa, ale trzecia raczej nie będzie tej firmy ze względu na stosunek ceny do możliwości.
 • avatar
  Developer
  0
  Tak przeglądam te newsy na Benchmarku i mi się ten nawinął. Patrzę, patrzę i oczom nie wierzę. Scroll w myszce nie pomógł jak były moje dane, tak dalej są :D. Cóż w końcu i do mnie się szczęście uśmiechnęło. Dziękuję i gratuluję pozostałym.

  A na niektóre komentarze aż szkoda czasu. Już po maturze niestety (gratuluje koledze wyżej ;) ), ale może komuś podpowiem. Pytania trzeba czytać ze zrozumieniem. Jak jest za co polecasz to się pisze za co polecasz, a nie na odwrót lub jak spędziłeś swój dzisiejszy dzień, bo to nie na temat :P.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Ale wazeline pocisną "Sakret" w odpowiedzi na 5 pytanie :D Ale przynajmniej nie było to wierszem pisane hahahaha.
 • avatar
  Marucins
  0
  A tak byłem blisko :)

  Gratuluję!
 • avatar
  Kam9000
  0
  Gratuluję :D
 • avatar
  loccothan
  0
  Gratulacje !! :-)