Audio

Kontratak na kolejne 'ślepe' ataki RIAA

przeczytasz w 0 min.

Południowa Karolina stała się areną kolejnej bitwy toczonej z RIAA. Pewna kobieta została oskarżona przez RIAA, po tym jak odmówiła przyznania się do nielegalnego kopiowania utworów muzycznych, czemu zresztą kategorycznie zaprzecza. Nie tylko utrzymuje, że rodzaj muzyki, o nielegalne kopiowanie której jest oskarżona, całkowicie leży poza jej kręgiem zainteresowań, ale także, że firma nawet nie próbowała się z nią porozumieć i podjąć próby negocjowania. W związku z tym postanowiła sama skierować sprawy na drogę sądową i tam szukać sprawiedliwości.

Po tym jak sprawa została wniesiona do sądu, Njuguna potwierdziła, że spakowała komputer, w którym podobno miały znajdować się nielegalne pliki i dokonała zakupu nowego. Następnie wniosła do sądu cała masę kontrargumentów skierowanych przeciwko oskarżeniu zgłoszonym przez RIAA. Jej celem było oddalenie postępowania i całkowite oczyszczenie jej imienia z jakichkolwiek zarzutów. Jednym z nich jest brak negocjacji ze strony organizacji, który według niej jest przykładem działania w złej woli.


Przytoczyła przykłady wielu innych spraw toczonych przeciwko RIAA i „zwodniczych” praktyk stosowanych w przeszłości. Podczas gdy RIAA nie jest przyzwyczajona do porażek, mimo wszystko organizacji zdarzyło się przegrać kilka procesów. Ich liczba jednak może wkrótce ulec zwiększeniu, szczególnie jeżeli firma nie zmieni swojego postępowania.

Mamy nadzieję, że wszystko ułoży się po myśli Njuguny. RIAA bezustannie stara się zdominować rynek muzyczny ślepo atakując każdego, kto tylko znajdzie się w kręgu podejrzanych. Na szczęście ludzie jednoczą się przeciwko wspólnemu celowi, więc może pewnego pięknego dnia tyrania w końcu upadnie.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login