Gry

„Kubik” kończy przygodę z Virtus.pro

przeczytasz w 1 min.

Dotychczasowy analityk Virtus.pro – Kuba „Kubik” Kubiak rozstaje się z zespołem. Dzisiaj znany komentator ogłosił koniec swojego okresu próbnego i jednocześnie dalszej współpracy z rosyjską organizacją.

Kuba „Kubik” Kubiak to znana postać polskiej sceny CS:GO. Po niespełna półrocznym okresie wsparcia drużyny Virtus.Pro na pozycji analityka, dziś ogłosił koniec swojej przygody z organizacją Dvoryankina.

„Kubik” trafił do składu w czasie jego największego kryzysu. ” Virtusi „ na chwilę podnieśli się z kolan, ale zwyżka formy nie trwała długo. To wszystko zakończyło się totalną reorganizacją składu w grudniu ubiegłego roku.

Nowy zespół widocznie stwierdził, że nie potrzebuje wsparcia analityka. Decyzję o zwolnieniu Kubiaka mogliśmy zobaczyć dzisiaj na profilu facebookowym samego zainteresowanego:

Wraz z początkiem lutego skończył się okres mojej współpracy z organizacją Virtus.Pro. Był to dla mnie niesamowity czas, bogaty w przeróżne doświadczenia. Chciałbym bardzo podziękować całej ekipie za to, że od samego początku tak ciepło mnie przyjęli. Bałem się, że moim głównym zadaniem będzie podsyłanie analiz na maila i przez to mogę zostać odizolowany od drużyny. Dostałem jednak możliwość bycia częścią zespołu, z którym wspólnie spędzaliśmy czas na treningach, sparingach oraz przede wszystkim na turniejach, gdzie mieliśmy okazje lepiej się poznać. Nie zamknęli mnie w domu, a zaprosili do ekipy. Dla mnie był to niesamowity przeskok - z analiz na streamie dla widzów, do rozpracowywania najmocniejszych ekip. Wiadomo, pod koniec były też te gorsze chwile, ale jak już wspominałem, ten okres był bogaty w najróżniejsze doświadczenia. Jestem przekonany, że pracując z takimi osobami jak kuben i neo bardzo dużo się nauczyłem i pomoże mi to w dalszym rozwijaniu się jako trener czy analityk. Nowej ekipie VP życzę powodzenia i będę trzymał za nich kciuki! Co do planów krótkoterminowych, to skupiam się teraz głównie na Majorze w Katowicach. A co będzie później? Zobaczymy.

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  HomeAudio
  4
  "Kuba „Kubik” Kubiak to znana postać polskiej sceny"

  Serio?
  • avatar
   passat
   1
   B R E A K I N G N E W S