Gry

KURSK z przybliżoną datą premiery

przeczytasz w 1 min.

Katowickie studio Jujubee ma jeszcze sporo pracy, ale widać już światełko w tunelu i finalną wersję gry.

Polskie gry już jakiś czas temu wyszły z cienia i często nie tylko nie musimy się ich wstydzić, ale nawet być dumnym, że powstały nad Wisłą. Rodzimi twórcy nie boją się przy tym poważnych tematów, co w najbliższej przyszłości potwierdzić ma KURSK.

Tak, tytuł nie jest przypadkowy - fabuła nawiązywać ma do katastrofy rosyjskiego okrętu podwodnego K-141 Kursk z 2000 roku. Stało się to nawet powodem wielu mało pochelebnych komentarzy ze strony Rosjan, ale twórcy nie zmienili koncepcji i zgodnie z planami zmierzają do zakończenia prac. Wreszcie dowiedzieliśmy się kiedy mniej więcej powinno mieć to miejsce.

Katowickie studio Jujubee zapowiedziało KURSK w maju 2015 roku. Teraz natomiast ujawniło, iż premiera planowana jest na drugą połowę przyszłego roku. Nie zdradzono nowych informacji odnośnie rozgrywki, dowiedzieliśmy się za to, że poszukiwany jest wydawca. Platformy docelowe pozostają bez zmian. Gra tarfić ma na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.


Źródło: Jujubee

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  stalkerpl
  3
  jakos słabo widze tę gre, naprawde
  • avatar
   Łysy64
   0
   A ja nie grałem w nią na targach i jest inna niż wszystkie gra ma specyficzny klimat, nie wiem jak to nawet określić, gra ma być jak najlepiej odwzorowana z faktami, chłopaki z tego co się orientuję doszukują się wszelakich informacji na temat tych wydarzeń, chcą by było kilka alternatywnych historii znaczy się , tak, nie ma jednej konkretnej informacji na temat jak doszło do wypadku co ma być zaznaczone w grze, więc będzie to ciekawa gra do poznania historii prawdziwej w dodatku nie mającej pełnej dokumentacji że było to tak a nie inaczej., Z tego co słuchałem w jednym z wywiadów to sporo czasu poświęcili w doszukiwaniu się Prawdy lub jakichkolwiek informacji. Dlatego też uważam że gra może zasługiwać na uwagę. A graficznie i jakościowo wygląda nawet zacnie.