• benchmark.pl
 • Gry
 • Land of War: The Beginning - polski FPS w czasach II wojny światowej
Gry

Land of War: The Beginning - polski FPS w czasach II wojny światowej

przeczytasz w 1 min.

Jeśli należycie do osób ściskających kciuki za rodzime gry to powinniście mieć na uwadze kolejną. Właśnie zapowiedziano Land of War: The Beginning.

Land of War: The Beginning polski FPS

Studio MS Games pochyliło się na tematyką, która jest lubiana przez wielu graczy. Land of War: The Beginning to FPS, którego akcja będzie rozgrywała się w czasach II wojny światowej. Głównym bohaterem ma być Piotr Kowalski, żołnierz wojska polskiego. Gracze poznają go we wrześniu 1939 roku, a następnie wspólnie zobaczą wydarzenia rozgrywające się w kolejnych latach, aż do 1944 roku. Dodatkowym smaczkiem może być fakt, iż twórcy zdecydowali się osadzić akcję na terenie Polski. Zapowiadają, iż trzeba będzie brać udział w misjach szpiegowskich i dywersyjnych, wcielić się w snajpera, ale także stanąć do otwartej wymiany ognia.

„Pod Mokrą gracz stoczy bitwę z dywizją pancerną i będzie ostrzeliwał niemieckie czołgi z dział pociągu pancernego Śmiały. Wyruszy w szalony rajd tankietką TKS, aby przebić się do Modlina. Na wybrzeżu weźmie udział w obronie Helu i jedynym wydarzeniu w historii, kiedy to półwysep helski stał się wyspą.”

Nie można twierdzić, że zostaliśmy zasypani ogromem informacji. Pierwsze zapowiedzi brzmią obiecująco, trzeba brać przy tym pod uwagę, iż nie będzie to raczej produkcja wysokobudżetowa. Nie przekreśla to jednak szans na sukces, pozostaje czekać na kolejne doniesienia i materiały.

Land of War: The Beginning ma zadebiutować w przyszłym roku. Platformy docelowe nie zostały ujawnione, ale obecność gry na platformie Steam sugeruje, że PC będzie jedną z nich (a być może jedyną).

Źródło: Land of War

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ciekawski_
  1
  Popieram w 100%. Brakuje mi gier osadzonych w polskich realiach.
  • avatar
   sakkra
   -1
   Gry z kosza? :)