Smartfony

Lavender nowym smartfonem Sony - zanosi się wreszcie na bardzo cienkie ramki

przeczytasz w 1 min.

Czy Sony rzeczywiście stać na porzucenie dotychczasowej stylistyki swoich smartfonów?

Sony logo

Sytuacja Sony na rynku smartfonów nie jest szczególnie dobra, o czym mówi się zresztą ostatnio bardzo często. Japoński producent jeszcze się jednak nie poddał i dlatego też wciąż wydaje nowe propozycje. Cały czas nie przynoszą one jednak większych zmian względem poprzedników, chociaż właśnie pojawiło się światełko w tunelu.

@upleaks, a więc źródło publikujące chyba najtrafniejsze przecieki związane z rynkiem mobilnym, przedstawił pierwsze informacje dotyczące smartfona o kodowej nazwie Lavender. Chociaż sama specyfikacja nie zwiastuje niczego rewolucyjnego to nie ona powinna być tym razem najważniejsza.

Nowa propozycja ma bowiem oferować coś, czego do tej pory w smartfonach Sony nie widzieliśmy - bardzo cienkie ramki wokół ekranu. Na pierwszej grafice mające przedstawiać Lavender właśnie w oczy rzuca się też przednia kamera, a właściwie dioda LED oraz frontowe głośniki.

Sony Lavender

Jeśli chodzi o dokładne parametry techniczne to na ten moment wiele niestety nie wiadomo. Moce obliczeniowe zapewniać będzie jednak najprawdopodobniej procesor MediaTek MT6752, a ekran oferować ma rozdzielczość Full HD.

Z uwagą śledzić będziemy kolejne doniesienia na temat przedstawionego urządzenia. Myślicie, że Sony rzeczywiście stać na porzucenie dotychczasowej stylistyki swoich smartfonów?

Źródło: phonearena, @upleaks, omegadroid

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  6
  Akurat telefon z dotykowym wyświetlaczem bez ramek (albo z ultra cienkimi ramkami) jest nie wygodny do codziennego użytkowania, gdyż obsługując telefon 1 ręką trzymamy go tak, że część dłoni i palców dotyka frontu i przez to przeszkadza. Już w g2 mini mi się to zdarza.
  • avatar
   TruGeek
   0
   Ja w G3 nie mam problemu z cienkimi ramkami :P Ba właśnie dlatego kupiłem ten tel.
   • avatar
    Detrioux
    -11
    fajnie.... Im dalej w las tym bardziej naciągane są pomysły. Zakrzywiona matryca ? 8k pixeli ? Bez ramek ? milion rdzeniuf. Witamy w świecie głupoty i biznesu.