Gry komputerowe

Jeszcze w tym miesiącu można będzie sprawdzić nową grę Cliffa Bleszinskiego

przeczytasz w 1 min.

LawBreakers to pierwsza gra nowego studia Boss Key Productions. Zanosi się na debiut z przytupem?

Chociaż Cliff Bleszinski już jakiś czas temu opuścił Epic Games, wciąż jest to w branży gier doskonale rozpoznawalne nazwisko. Obecnie poświęca się własnemu studiu Boss Key Productions i powstającym w nim LawBreakers. Okazuje się, że wybrani gracze będą mieli wkrótce okazję się z tym tytułem zapoznać.

Zapowiedziane zostały bowiem beta testy. Odbędą się one w dniach 16- 19 marca, na PC, ponieważ to właśnie komputery są platformą docelową LawBreakers. Zapisy trwają na oficjalnej stronie gry, niestety liczba dostępnych miejsc ma być ograniczona, a zatem potrzebne będzie szczęście w ich losowaniu.

Wyłączeni zostaną z niego jedynie ci, którzy brali udział we wcześniejszych testach alfa. To właśnie takie osoby najlepiej ocenić mogą postępy w pracach. Zwłaszcza, że producent obiecuje słuchać ich opinii i w becie widocznych będzie podobno sporo poprawek.

Nie zmienią się oczywiście ogólne założenia. Jeśli o LawBreakers jeszcze nie słyszeliście to przypominamy, iż mowa tu o strzelance nastawionej na rywalizację w sieci, w formule 5 vs 5. Fabuła wybiega w przyszłość, co obije się nie tylko na arsenale. Akcja rozgrywa się na Ziemi, ale po zniszczeniu Księżyca wygląda ona nieco inaczej - trzeba liczyć się ze zmianami grawitacji.


Źródło: LawBreakers

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    SebastianFM
    1
    Kto grał w Jazz JackRabbit 1? :)