Gry

League of Legends – duża modyfikacja Legend

przeczytasz w 1 min.

Wzajemna przepychanka, na linii gracze – producent, nigdy nie ma końca. Powodem tej odwiecznej bitwy jest wprowadzanie nowych postaci i modyfikacja tych, które już są w grze. Tym razem Riot Games postanowiło poprawić Aurelion Sola i Kayle.

Zmiany w postaciach League of Legends - ulepszona Kayle

Po ostatniej próbie balansu Kayle – Sprawiedliwa, przestała być chętnie wybieraną bohaterką. Można było odnieść wrażenie, że umiejętności Legendy nikły w konfrontacji ze skillami innych postaci. Dopiero po zdobyciu wysokiego poziomu, Kayle stawała się interesującym wyborem – nie każdy jednak miał cierpliwość, aby  czekać na rozwój tej bohaterki.

Dopiero po zdobyciu wysokiego poziomu, Kayle stawała się interesującym wyborem

Lekarstwem na to ma być wprowadzony przez deweloperów szereg zmian. Poczynając od biernej premii dla wszystkich form Sprawiedliwej, dodanie zwrotu many i modyfikacje Promiennego Wybuchu – jednego ze skilli Legendy. Wspomniana umiejętność będzie miała mniejszy zasięg i szybkość pocisku, oraz większe opóźnienie w rzucaniu. Inna cecha, która uległa zmianie to Gwieździste Zaostrze, które od teraz zadaje mniejsze obrażenia dodatkowe, jednocześnie poprawiono jego skalowanie przy trafieniu. Co więcej,  superumiejętność Kayle również będzie teraz skalowana i poprawi się jej zasięg.

Spore przeróbki u Aureliona Sola

Jeszcze więcej zmian dotyczy Aureliona Sola. Twórcy postanowili zwiększyć obrażenia umiejętności biernej bohatera z jednoczesnym skalingiem od mocy umiejętności. W dodatku, gwiazdy nie bedą wyłączane przez efekty kontroli tłumu, co było sporą bolączką tej Legendy. Aureliona pozbawiono zdolności Legendarnej Komety. Postać od teraz przestanie także otrzymywać premię do szybkości ruchu, jeżeli przez dłuższy czas będzie poruszać się w tym samym kierunku. Bonus prędkości ruchu został przesunięty do Astralnej Ekspansji, która pozwoli zwiększyć prędkość o 40%. Prędkość będzie zanikać po 1,5s.

Poza dwoma potężnymi liftingami doczekaliśmy się drobnych poprawek także u innych bohaterów. Modyfikacji wzmacniających doczekali się Galio, Kalista, Leona, Lucian, Neeko, Ryze, i Zyra. Degradacja umiejętność dotknęła zaś Qyianę która od teraz zadaje mniej obrażeń od Bezczelności, a czas odnowienia Oszałamiającego Pokazu Talentu zwiększył się do 120 sekund. Zmiany dotknęły też odświeżanego kilka tygodni temu Pantheona. Niezniszczalna Włócznia nie będzie już redukować obrażeń od Potworów.

Czy lifting postaci w LoL się spodoba?

Tak wygląda pokrótce opis wprowadzonych przez Riot poprawek. Teraz twórcy muszą poczekać na ostateczny werdykt ze strony graczy.

źródło: www.leagueoflegends.com

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!