Smartfony

Lenovo S5 może spodobać się wielu osobom - ma posiadać baterię 6000 mAh

przeczytasz w 1 min.

Specyfikacja Lenovo S5 stanowi jeszcze sporą zagadkę. Wzmianka o baterii 6000 mAh nie pozwala jednak przejść obok tego modelu obojętnie. Jego premiera może budzić spore zainteresowanie.

Bolączką większości smartfonów okazuje się krótki czas pracy na jednym ładowaniu. Modele wyróżniające się pojemnymi bateriami wciąż należą do rzadkości, a pojawiają się między innymi dzięki Lenovo. Wygląda na to, że chiński producent wkrótce to potwierdzi.

Zbliża się bowiem premiera modelu Lenovo S5. W sieci pojawiły się grafiki promujące to wydarzenie, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, iż Lenovo S5 zaprezentowany zostanie 20 marca.

Nieoficjalne informacje dotyczące specyfikacji koncentrują się właśnie na baterii. Wiele wskazuje na to, że będzie miała ona tutaj pojemność aż 6000 mAh. Jak na obecne standardy będzie się zatem czym chwalić.

Lenovo S5

Tym bardziej, że Lenovo S5 powinien okazać się przedstawicielem średniej półki. Dość energooszczędne podzespoły mogą przełożyć się przy tak pojemnej baterii na bardzo dobry czas pracy na jednym ładowaniu.

Można przypuszczać, że producent szykuje tutaj propozycję mogącą zastąpić całkiem udanego Lenovo P2. Jeśli szukacie podobnego modelu to zajrzyjcie do naszego zestawienia Smartfon z dużą baterią – TOP 10.

Źródło: gsmarena

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kokosnh
  3
  Wymieniłem sobie baterię na 6500mAh kilka miesięcy temu (LG G4 heh), myślałem że problemy z baterią się skończą, i rzeczywiście telefon trzymał spokojnie 6 dni podczas zwykłego użytkowania (wszystko włączone, BT, GPS, internet, Wi-Fi powiadomienia push, fetch aplikacji, w tym kilku pogodowych na max-a itd), ale i tak jak się siądzie na internecie z nawigacją w tle, na jasnym ekranie, to się zajedzie ją w kilka godzin. Co ciekawe największą poprawę w życiu telefonu doznałem jak kładłem go tam gdzie jest dobry zasięg Wi-Fi.

  Podsumowując duża bateria nie ratuje, jeśli macie syf w telefonie.
  • avatar
   Dragonik
   -3
   Co to jest 6000 jak kiedyś był pentagram monster z baterią 10000.
   • avatar
    Kleofass
    -10
    no taka bateria 6ooo - 1o.ooo dobra rzecz - zwłaszcza na pustyni i w dżungli bo wszędzie indziej jest prąd.
    Taki smartfon to wzór lekkości bo jak wiadomo duże pojemne baterie są lekkie jak piórko.