Laptopy

Lenovo Yoga Book - gdzie kupić?

przeczytasz w 1 min.

Jedno z najciekawszych urządzeń zaprezentowanych na targach IFA 2016 w Berlinie trafiło już do sklepów.

Tegoroczna edycja targów IFA 2016 w Berlinie przyniosła sporo interesujących nowości na rynku urządzeń mobilnych. Nie ma jednak żadnych wątpliwości, że jednym z najjaśniejszych i najbardziej komentowanych premier było nowe urządzenie konwertowalne firmy Lenovo, a konkretnie model Yoga Book, który właśnie trafił on na półki sklepowe.

Przypomnijmy, seria Yoga obecna jest na rynku już od dawna i poniekąd stała się synonimem laptopów konwertowalnych z dotykowym ekranem obracanym o 360 stopni. Yoga Book jest jednak czymś więcej niż kolejnym mobilnym laptopem o niewielkich rozmiarach.

Lenovo Yoga Book

Lenovo Yoga Book różne tryby

Zamiast standardowej klawiatury mamy tutaj bowiem płaską powierzchnię, którą można obsługiwać rysikiem lub zamienić w wirtualną klawiaturę. Element ten przygotowany został przez firmę Wacom, więc można pokusić się o stwierdzenie, że Yoga Book może posłużyć także jako tablet graficzny.

Yoga Book to wyjątkowo mobilny komputer

Uwagę zwraca też stylistyka Yoga Book. To niewielkie, wyjątkowo lekkie (680 gramów) i smukłe (4-8 mm w zależności do tego, czy jest złożone, czy otwarte) urządzenie, które może stać się szalenie atrakcyjną propozycją dla osób szukających mobilnego komputera o szerokich funkcjonalnościach.

Lenovo Yoga Book tryb pisania

Dostępne będą dwie wersje - z systemem operacyjnym Android i Windows 10. Już wkrótce mamy zamiar dokładnie go przetestować, więc bądźcie czujni i wypatrujcie jego recenzji.

Gdzie kupić Lenovo Yoga Book?

Dla osób, które są już zdecydowane na jego zakup, mam dobrą wiadomość. Lenovo trafiło już do największych polskich sklepów z elektroniką użytkową.

Wersja z Androidem dostępna jest w cenie 2899 zł, a wariant z Windows 10 wyceniony został na 3199 zł.

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Ceny w UK to, Android - 430 GBP x 4,88 = 2098 PLN, WIN 10 - 509 GBP x 4,88 = 2.483, dziękujemy "drogie" Lenovo Polska za tą "promocję", obyście nie sprzedali ani sztuki.
  • avatar
   MrOsamaful
   0
   Lenovo? Nie dziękuje :)...
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Lenovo na rynku mobilnym napiera jak burza.
    Spuścizna po IBM również w tym pomogła.
    • avatar
     Kato28
     0
     Świetnie to się prezentuje, cena pewnie jeszcze się zmniejszy gdy sprzęt trafi do większej ilości sklepów w Polsce. Jednym z większych sprzedawców sprzętu lenovo jest digitmedia.pl, ale z tego co pamiętam to górują tam laptopy i tablety lenovo.
     • avatar
      petekolakowski
      0
      Lenovo? Ci od najgorszego serwisu na świecie? To ci co kradną części komputerowe? Nigdy więcej nic od Lenovo...