Smartfony

LG G7 ThinQ zyskuje opcję rejestrowania wideo 4K 60 fps

przeczytasz w 1 min.

Nowa aktualizacja dedykowana LG G7 ThinQ koncentruje się na możliwościach foto-wideo tego smartfona. Wygląda na to, że są one zwiększane.

Standardem stało się już, że topowe smartfony oferują opcję rejestrowania wideo w rozdzielczości 4K. Oczywiście nie wszystkie wypadają w tej kwestii równie dobrze, pewne braki zarzucać można było także LG G7 ThinQ.

Najważniejszy obecnie smartfon w ofercie koreańskiego producenta wyposażony został w kamerę umożliwiającą rejestrowanie wideo w rozdzielczości 4K, ale przy 30 fps. To nieco gorszy wynik od niektórych konkurentów, którzy pozwalają na uzyskanie wideo 4K 60 fps. Dzięki najnowszej aktualizacji, również LG G7 ThinQ zyskuje tę opcję.

Aktualizacja udostępniana jest w pierwszej kolejności na rynku koreańskim, ale systematycznie powinna debiutować również w innych regionach. Opcja aktywacji rejestrowania wideo 4K 60 fps pojawia się oczywiście w ustawieniach. Warto dodać, że przewidziane zostało tu ograniczenie czasowe - filmik może mieć maksymalnie 6 minut.

LG G7 ThinQ 4K 60 fps

Nie jest to jedyna zmiana, jaką wprowadza omawiana aktualizacja. Przynosi ona również poprawioną ostrość podczas fotografowania w trybie automatycznym oraz tryb Super Bright, który poprawiać ma jakość zdjęć wspomaganych diodą LED, a także kilka pomniejszych korekt.

Źródło: phonearena

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Guczi04
  -5
  Tak, wszyscy się cieszą, ale żeby sensownie edytować materiał video 4K w 60 fpsach, trzeba mieć kompa jak monster truck.
  • avatar
   popo601
   0
   Jak ktoś ma słabego kompa a chcę montować przyjemnie to poniżej poradnik
   https://www.youtube.com/watch?v=nENo5Gr15L4
   • avatar
    eltra
    0
    Nie rozumiem skąd wynika te ograniczenie video do 6 min ? Albo np w jakimś telefonie chyba Sony 960 klatek bodaj ale tylko sekunda materiału mogła być nagrana czemu ? Natłok danych gdzieś na pamięci szybkiej urządzenia powoduje jak by waskie gardło? I potem już nie wyrabia z płynnością?