• benchmark.pl
 • Gry
 • Liga NfS Undercover oraz C&C: Red Alert 3 - zapisy właśnie wystartowały
Gry

Liga NfS Undercover oraz C&C: Red Alert 3 - zapisy właśnie wystartowały

przeczytasz w 1 min.

Wystartowały właśnie zapisy do czwartych internetowych eliminacji w ramach ligi Need for Speed Undercover oraz Command & Conquer: Red Alert 3 organizowanych przez zespół Cybersport.pl oraz Electronic Arts. Na majowych uczestników pucharów miesiąca czekać będzie walka o miejsce w wielkim finale rozgrywek Heyah Logitech Cybersport, tytuły Mistrzów Gier Komputerowych oraz nagrody pieniężne o łącznej wartości 10 000 złotych.

W nachodzących rozgrywkach miłośnicy gier strategicznych będą mogli zmierzyć się ze sobą w pucharze miesiąca nazwanym „ChronoSphere”, natomiast zwolennicy wirtualnych „kółek” ścigać się będą na czwartym okrążeniu czy etapie nazwanym "Fourth Lap". W przypadku rozgrywek Red Alert 3 zapisy zakończą się 3 maja. Dzień później zaś końca dobiegnie rejestracja zawodników Need for Speed Undercover.

Zwycięzcy poszczególnych etapów eliminacyjnych będą walczyć podczas październikowego finału ligi Heyah Logitech Cybersport o tytuły mistrzowskie oraz nagrody pieniężne, których łączna pula wyniesie 10 000 złotych. Dodatkowo trzy najwyższe miejsca poszczególnych pucharów będą premiowane grami komputerowymi od EA.

Źródło: Informacja prasowa

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  19arek93
  0
  Wyjdzie Shift, to jak mi sprzęt pozwoli i sama gra będzie SYMULATOREM z prawdziwego zdarzenia to będę ostro ćwiczył.. kto wie ;)
  Driving Force GT już niebawem.
  • avatar
   jogurt12
   0
   Co do RA3 się nie wypowiadam, bo to nie mój dział gier, ale NFS Undercover moim zdaniem w ogóle nie nadaje sie na rozgrywki wieloosobowe... Sama gra może i jest przyjemna, ale model jazdy jest zupełnie nieodpowiedni do Multiplayera. Zdecydowanie bardziej wolałbym zmierzyć się w NFS: ProStreet albo NFS: Most Wanted... A najlchętniej to w Shifta :)