Słuchawki

Masz starego iPhone'a? Nie kupuj słuchawek AirPods 3

przeczytasz w 1 min.

Z dnia na dzień pojawiają się kolejne doniesienia na temat nowych urządzeń marki Apple, które zaprezentowane zostały w poniedziałek. Ostatnio na stronie firmy opublikowana została lista urządzeń kompatybilnych ze słuchawkami AirPods 3. generacji.

Podczas prezentacji produktowych przedstawiane są zazwyczaj najważniejsze cechy, funkcje i specyfikacja techniczna przedstawianych urządzeń. Na temat nowych modeli MacBooków Pro i wspomnianych słuchawek wiadomo już dużo, ale wiele jeszcze jest do odkrycia.

Zdecydowanie warto odnotować fakt, że AirPods 3. generacji nie są kompatybilne ze starszymi modelami iPhone'ów, iPadów i iPodów touch, które obsługiwane są przez poprzednią generację tych słuchawek.

Według danych technicznych dostępnych na stronie Apple, AirPods 3 są w pełni kompatybilne z iPhone’ami wyprodukowanymi po 2015 roku, czyli z modelami 6s oraz SE 1. generacji.

aipods 3 od góry

Najstarsze modele iPadów obsługiwanych przez te słuchawki to mini 4 oraz Air 2. W przypadku iPodów touch kompatybilna jest tylko 7. generacja.

Pełna lista urządzeń zgodnych z AirPods 3. generacji dostępna jest na stronie firmy Apple.

Niektóre funkcje nowych słuchawek wymagają systemu iOS 13 lub nowszego, a wymienione wyżej urządzenia to najstarsze, na których zainstalować można tą wersję systemu operacyjnego. Taką funkcją jest na przykład Udostępnianie dźwięku. Pozwala ona na wspólne słuchanie muzyki z jednego urządzenia za pomocą dwóch par słuchawek AirPods. Nie jest to może kluczowe, ale kupując tak drogie urządzenie oczekuje się, że jego funkcjonalność nie będzie ograniczona.

airpods3 - cena

Przypomnijmy, że sprzedaż AirPodsów 3 rozpocznie się w poniedziałek, 25 października, a ich cena wynosi 949 złotych.

Źródło:https://www.macrumors.com/2021/10/18/third-generation-airpods-device-support/

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Wasek
  5
  Czyli teraz co to znaczy 'stary' iPhone? "Nie kupuj nowych słuchawek jak masz starego iPhone'a " przy czy w tekście artykułu jest napisane, że słuchawki są kompatybilnie z iPhone 'mi sprzed 6 lat..
  • avatar
   Ad_Lou
   3
   6 lat wstecz to całkiem spora kompatybilność wsteczna jak na urządzenia mobilne ;) ehhh te clickbait'y
   • avatar
    KENJI512
    0
    Nawet urządzenia apel nie obslugują apel :D
    • avatar
     marcopolo88
     0
     iPhony kupuję od 2014 roku, ale słuchawek zawsze używam Philipsa. Najpierw na kablu, a teraz bezprzewodowe i dobrze się dogadują z iPhone.