Konsole do gier

Lodówka w kształcie Xbox Series X, ta z memów, naprawdę istnieje

przeczytasz w 2 min.

Microsoft zaczyna rozkręcać się z kampanią reklamową swoich nowych konsol. Wygląda na to, że wykorzysta do tego nie tylko znane osoby, ale i żarty, jakie pojawiły się po oficjalnej prezentacji Xbox Series X.

Lodówka w kształcie Xbox Series X to już nie tylko mem

Z listy rzeczy, których nie spodziewaliśmy się zobaczyć w 2020 roku można wykreślić już lodówkę w kształcie Xbox Series X. W nawiązaniu do charakterystycznego wyglądu konsoli pojawiło się sporo komentarzy, ale i memów. Niektóre prezentowały konsolę w powiększeniu, ustawioną w kuchni, co było sugestią, iż wygląda jak lodówka.

Microsoft najwyraźniej nie tylko od tego nie ucieka, ale zdecydował się wykorzystać takie żarty do promowania konsoli. W sieci pojawił się krótki filmik, na którym Snoop Dogg chwali się lodówką w kształcie Xbox Series X. Materiał został opublikowany tylko na chwilę, istnieje spore prawdopodobieństwo, że nieco przedwcześnie. Jak jednak wiadomo, w sieci nic nie ginie. Poza tym identyczną lodówkę zaczynają otrzymywać także wybrani youtuberzy.

Snoop Dogg i Robert Lewandowski, czyli kampanie reklamowe pełną parą

Bardzo możliwe, że Microsoft oraz Snoop Dogg zawarli umowę na szerszą współpracę i w kolejnych tygodniach będziemy oglądać jej owoce. Nie jest tajemnicą, że producenci sprzętu chętnie wykorzystują w reklamach wizerunek najbardziej znanych osób.

W przypadku nowych konsol dokładnie tą samą drogą podąża zresztą Sony. I tu mamy nawet do czynienia z polskim akcentem, bo w promowanie PlayStation 5 zaangażowany został Robert Lewandowski. Potwierdzono również, że tę konsolę reklamować będzie też Travis Scott. A chyba trudno byłoby znaleźć osoby twierdzące, że Snoop Dogg, Travis Scott i Robert Lewandowski to osoby wymagające przedstawiania.

Robert Lewandowski PS5

Nowe konsole debiutują w listopadzie

Dłużej można by dyskutować o tym, dla kogo reklamy z gwiazdami są cenne i kto traktuje je jako ważny czynnik przy wyborze sprzętu. Planujecie zakup konsoli nowej generacji? Wiecie już, po który model sięgniecie?

Przypomnijmy, że premiera Xbox Series X oraz tańszego Xbox Series S została zaplanowana na 10 listopada. PlayStation 5 zadebiutuje z kolei, przynajmniej jeśli chodzi o nasz rynek, 19 listopada.

Źródło: twitter - @Wario64, @ijustine

Warto zobaczyć również:

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  owatanka
  30
  Kto to qurła jest travis scott?
  • avatar
   nevermind
   17
   Ja tam musiałem sprawdzić co to za osoby o których piszecie zwłaszcza Travis Scott.
   • avatar
    Mar3k
    12
    Może dziwny jestem ale zawsze odrażają mnie reklamy gdzie ludzie reklamujący dany towar są roześmiani i wyjątkowo szczęśliwi. Jakby producent chciał nam wmówić, że jak kupimy ich towar nasze życie będzie tak piękne i idealne jak ludzie w ich reklamach, tak jak Lewandowski z tym padem od PS5. W co on gra, że tak michę cieszy?
    • avatar
     figer
     6
     Jedyny Travis jakiego znam to Pastrana!
     • avatar
      kitamo
      1
      Ta lodówka to nic innego jak atrapa zalożona na normalną lodówkę do zabudowy. Jest to kiepskiej jakosci materiał ktory jest po prostu oklejony czarnym materiałem.
      • avatar
       hexon6
       1
       Przydałaby mi się taka lodówka, wstawiłbym ją do swojego pokoju.
       • avatar
        Wenezo
        1
        Chu.. śmierdzą takie reklamy.
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Lewandowski Dogy Dog ? Nie znam typa :)