Myszki

Logitech M515 Blue – wszędobylska mysz w wyjątkowej cenie

przeczytasz w 1 min.

Precyzyjna mysz kanapowa?

Jeśli lubisz lazurowe odcienie i nietypowe miejsca, w których korzystasz z komputera podczas pracy lub zabawy - na kanapie, łóżku lub masce samochodu sąsiada, powinieneś zainteresować się myszą marki Logitech – renomowanego producenta wysokiej klasy peryferiów komputerowych.

Logitech M515 Blue
W zestawie znajduje się miniaturowy odbiornik umożliwiający pracę bezprzewodową

Logitech Couch Wireless Mouse M515 Blue, poza nieco przydługą nazwą, charakteryzuje się wyjątkową skutecznością pracy, niezależnie od podłoża. Płynne ruchy pozwalają na wygodną pracę na fotelach, kocach, poduszkach, ubraniach i dywanach. A także nudnych, standardowych biurkach. Jeśli naprawdę będziesz musiał.

Ten nietypowy kontroler, który nie boi się żadnych powierzchni, jest do nabycia w specjalnej cenie, wyłącznie dla czytelników benchmark.pl. Różnica jest znaczna, cena wyjątkowo korzystna, ale konkurencyjna oferta pieniężna to nie wszystko co mamy do zaoferowania. Dodatkowo, zachęcamy naszych czytelników do zakupów produktów Logitech w sklepie benchmark.pl i udziału w powiązanym konkursie, w którym można wygrać zgrabny, nieco frywolny samochód brytyjskiego koncernu BMC - nowego MINI Coopera!

Poza nagrodą specjalną na uczestników zabawy czeka jeszcze 40 konkursowych telewizorów LCD! Więcej informacji kryję się pod banerem Logitecha na stronie głównej. Warto zajrzeć.   

Promocja trwa przez 14 dni licząc od dziś. Zapraszamy do zakupów i zabawy.

Więcej o Logitech:


Źródło: informacja własna

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  4
  Rzeczywiście, wyjątkowa ta cena, bo u konkurencji taniej.
  • avatar
   Stork
   2
   Na agito jest w tej samej cenie, a na upartego znadzije się taniej!

   Komputronik chyba ma za duze wplywy, ze benchmark aż tak pozwala na manipulację, jako obiektywny serwis technologiczny...
   • avatar
    Konto usunięte
    -1
    Czy ja wiem, oferta nie jest taka zła.