Myszki

Logitech M525: mysz pracująca 3 lata na baterii AA - dla prawo i leworęcznych użytkowników

przeczytasz w 1 min.

Oferta firmy Logitech poszerzyła się o bezprzewodową mysz M525. Urządzenie to wyróżnia się przede wszystkim ergonomiczną konstrukcją oraz ogromną żywotnością baterii – jeden komplet ogniw  AA, jakim to właśnie zasilana jest ta mysz, pozwolić ma bowiem na korzystanie z gryzonia nawet przez… 3 lata.

Kompaktowe wymiary i ergonomiczny kształt myszy zapewnić mają komfort użytkowania nawet w przypadku nieprzerwanej wielogodzinnej pracy, tym bardziej, że jest kierowana między innymi do użytkowników komputerów przenośnych. Mysz jest bezprzewodowa i pracuje z częstotliwością 2,4 GHz łącząc się z komputerem za pomocą miniaturowego adaptera USB (Logitech Unifying).

Logitech M525

Myszka Logitech M525 wyposażona została także w rolkę, umożliwiającą zarówno przewijanie w górę i w dół, jak i przechylenia na boki. Scroll ten jest też, przynajmniej według zapewnień producenta, bardzo precyzyjny i doskonale sprawdzi się także w bardziej skomplikowanej pracy (to samo tyczy się sensora laserowego). Co ważne, myszka jest odpowiednio uformowana zarówno do osób prawo-, jak i leworęcznych.

Logitech M525 od tyłu

Nowa mysz Logitecha dostępna będzie w sprzedaży najprawdopodobniej w listopadzie, a jej cena w Stanach Zjednoczonych, gdzie jest już dostępna, wynosi 40 dolarów. Użytkownikom oddane zostało pięć wersji kolorystycznych – czarna, biała, czerwona, zielona i niebieska. Producent objął gryzonie trzyletnią gwarancją.

Logitech M525 w pięciu wersjach kolorystycznych

 

Więcej o myszkach:

Źródło: engadget, Logitech

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  wildthink
  4
  Przez 3 lata to bateryjki zdążą się zestarzeć. A tak na poważne to taka deklaracja jest do du...
  Jeden korzysta z komputera przez 10h dziennie, drugi odpala sprzęt tylko na godzinę. To te trzy lata przy jakim scenariuszu?
  • avatar
   KOXsu
   0
   Miałem kiedyś myszkę Logitecha w której bateria trzymała nawet 10 miesięcy.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Logitech M510, 2xAA Duracell - ani razu nie wymieniane, kupiona w październiku 2010 do pracy, 5 dni w tygodniu 8-10h dziennie wciąż, śmiga pięknie.
    • avatar
     KOXsu
     0
     Z tego wynika że jeśli mysz "bateryjka" to tylko Logitech:)
     • avatar
      pg123
      0
      Żadna rewelacja - Logitech wypuścił już kilka takich myszy. Z resztą pod względem długotrwałości pracy na komplecie baterii Logitech od dawna robił świetne konstrukcje. Do niedawna miałem chyba już 7-8 letnią mysz Logitecha, radiowa, z kulką. Zmieniałem baterie chyba dwa razy w roku, a komputer chodzi ok. 8 godzin dziennie.