Ciekawostki

Logitech: Multimedialne miasteczko Świętego Mikołaja

przeczytasz w 1 min.

Zbliża się Gwiazdka i z tej okazji Logitech postanowił zaprosić fanów zimy oraz komputerowych akcesoriów do wspólnej zabawy. Pełne niespodzianek miasteczko Świętego Mikołaja Logitech pojawi się już 18 grudnia w Warszawie.

Znakiem rozpoznawczym nadchodzących atrakcji będzie świąteczny truck Logitech. Specjalna, zielono-biała ciężarówka odwiedza największe miasta Polski. Dokładną trasę trucka Logitech można sprawdzić na logitech.com.

Aby umożliwić zabawę całym rodzinom, najbliższe spotkanie ze Świętym Mikołajem w świątecznym miasteczku Logitech odbędzie się w pobliżu Centrum Handlowego Janki. Organizatorzy zapraszają wszystkich od piątku do soboty między godziną 10:00 a 20:00 oraz w niedzielę od 10:00 do 19:00.

Wśród atrakcji przygotowanych przez Logitech pojawią się Strefa sportów zimowych, Strefa Świętego Mikołaja oraz multimedialna Strefa dźwięku 360.

Źródło: Logitech

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  0
  O. Silesia City Center w Katowicach na zdjęciu ;P
  • avatar
   XaRaDaS
   0
   No tak Janki to Warszawa ;) troszkę trzeba się zapoznać z granicami :D Janki to z Warszawy za Raszynem i współczuję tym co pojadą tam z Wawki ;) ach ta przyjemność postania 1,5h w koreczku w jedną stronę, dodatkowo tam jest wygwizduch jakich mało, dookoła same pola, więc radzę ubrać się dość ciepło :D
   • avatar
    19arek93
    0
    Chętnie bym się wybrał, ale do "Tri-City" nie zawitają. :/