Tablety

Logitech Solar Keyboard Folio: etui dla iPada 3 z klawiaturą i panelami słonecznymi - cena

przeczytasz w 1 min.

Napędzana światłem

Firma Logitech zaprezentowała Solar Keyboard Folio. Jest to stworzona dla iPada 3 ultracienka obudowa z wbudowaną klawiaturą.

Logitech Solar Keyboard Folio to obudowa dla iPada trzeciej generacji z wbudowaną klawiaturą, wyróżniająca się dużą smukłością. Wyposażona została w panele słoneczne, które ładują wspomnianą już klawiaturę zarówno w autentycznie słonecznym, jak i sztucznym świetle. Pełne naładowanie akumulatora pozwolić ma nawet na dwa lata użytkowania przy 2-godzinnej dziennej pracy w zupełnych ciemnościach.

Obudowa Solar Keyboard Folio umożliwia ułożenie tabletu w dwóch pozycjach – w jednym mamy dostęp do pełnej klawiatury, natomiast drugie przeznaczone jest do multimediów, gdzie urządzenie Apple oparte jest tuż za pierwszym rzędem klawiszy, a pozostałą część klawiatury służy wyłącznie do regulacji głośności czy sterowania treścią.

Logitech Solar Keyboard Folio klawiatura dla iPad wygląd

"Obecnie ludzie nie rozstają się ze swoimi tabletami. Używają ich do wszystkiego od wysyłania e-maili po oglądanie filmów i chcą, aby akcesoria dedykowane tym urządzeniom były skrojone idealnie na ich potrzeby" – mówi Alexis Richard, director of product marketing w Logitech. – "Logitech Solar Keyboard Folio to doskonały towarzysz dla iPada. Elegancka, wbudowana klawiatura zasilana jest przez energię świetlną, natomiast dopasowana obudowa idealnie chroni iPad podczas podróży. To ochrona i funkcjonalność w jednym, bez zwiększania wagi czy rozmiaru tabletu" – dodaje.

Obudowa Logitech Solar Keyboard Folio jest już dostępna na europejskim rynku, a jej sugerowana cena wynosi 549 złotych.


Więcej o mobilnych urządzeniach:

Źródło: Logitech

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  agnus
  2
  Za mało zdjęć tego opakowania i klawy, rozne ułożenia, złożenie itd. Co to ma byc :)
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Ktoś zdecydowanie ma problemy z czytaniem i rozumieniem. ;) Jest napisane, że naładowany w pełni akumulator w połączeniu z codziennym solarnym ładowaniem pozwoli utrzymać tablet przez 2 lata przy 2 godzinnej codziennej pracy nocnej.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Jeżeli po 2 godzinnym ładowaniu starczy na 2 lata, to nie taniej by było dorzucić parę paluszków zamiast paneli słonecznych?
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     cena lekko zaporowa jak na "klawiature"