Gry

Lord of the Rings Online (PC) do jutra za darmo

przeczytasz w 1 min.

Z ciekawą propozycją parę dni temu wyszła firma Turbine, która z okazji wypuszczenia najnowszej aktualizacji do gry Lord of the Rings Online zatytułowanej Book 7: Leaves of Lorien otwarła serwery gry dla wszystkich byłych jej użytkowników. Promocja, w czasie której dostęp do gry jest darmowy zaczęła się już 26 marca i potrwa jeszcze 2 dni (do 31 marca włącznie).

Co ciekawe, aby jeszcze mocniej zachęcić graczy do odwiedzenia świata Śródziemia po dotychczasowych metamorfozach i dodawaniu doń nowej zawartośc,i Turbine przygotowało kilka bonusów takich jak np. możliwość zdobycia dodatkowych punktów doświadczenia (+25%). I choć samo Lord of the Rings Online nie znalazło w naszym kraju wielu zwolenników, z których i tak duża część opuściła ją zaraz po pojawieniu się dodatku do World of Warcraft to może warto zajrzeć do niej raz jeszcze.

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  danieloslaw1
  0
  A kto w to gra??? Ja wogóle o tej grze nie słyszałem!
  • avatar
   szawel
   0
   U mnie przegrywa wszystko co ma abonament. Zasadniczo MMO to strata czasu, a WoW to przereklamowany staroć. Żeby przez tyle lat silnika nie zmienić mimo trzepania kasy z abonamentu ;/ przykre. Grałem na samym początku sporo przed BC.
   • avatar
    Szymon331
    0
    Szkoda tylko że grafika i grywalność nie idą w parze. W 2004 wyszedł HP i więzień Azkabanu. Grafika była niezła a grywalność też całkiem całkiem... jak dla dziecka ;)