Kontrolery do gier

Kontoler Mad Catz Pacific AV8R dla fanów gier lotniczych dostępny w sprzedaży - aktualizacja

przeczytasz w 1 min.

Kontroler swoją stylistyką nawiązuje do klimatów II wojny światowej, a przełączniki zainspirowane zostały rozwiązaniami dostępnymi w lotnictwie.

Mad Catz Pacific AV8R kontroler

Firma Mad Catz wprowadziła na rynek kolejny kontroler do gier. Tym razem jest to Pacific AV8R - propozycja dla fanów symulacji lotniczych i podniebnych bitew.

Nie jest to absolutna nowość, ponieważ niektórzy gracze być może mieli już okazję zapoznać się z tym urządzeniem. Najprawdopodobniej nie było ich jednak wielu, ponieważ Pacific AV8R nabyć można było jedynie razem z grą Damage INC. Pacific Squadron. Od teraz można zdecydować się na zakup samego już kontrolera, przez co cena będzie sporo niższa.

Kontroler swoją stylistyką nawiązuje do klimatów drugiej wojny światowej, a przełączniki zainspirowane zostały podobno rozwiązaniami dostępnymi w lotnictwie. Warto dodać, że producent zadbał tutaj o możliwość odłączenia nóżek, co umożliwi korzystanie z urządzenia nie tylko na biurku.

Odczepiany drążek pokryty został gumowaną powierzchnią, dzięki czemu dłoń gracza powinna trzymać się go doskonale, nawet podczas najbardziej emocjonujących strać. Wyposażono go w 3 przyciski akcji i spust.

Kontroler dostępny jest w wersji dla platform Xbox 360, PlayStation 3 oraz PC. Jego cena wynosi 79 złotych, a w jej ramach producent zapewnia 2-letnią gwarancję.

Aktualizacja - 26.09.2013, 12:59

Niestety okazuje się, że producent pomylił się podając cenę urządzenia, która jest zdecydowanie wyższa. Mad Catz Pacific AV8R kosztuje 292 zł (dla PlayStation 3 i Xbox 360) oraz 252 zł (dla PC).

Źródło: madcatz

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  davidoff
  2
  Dobry JOY do C64 :)
  • avatar
   saurus
   0
   na allegro najtańszy kosztuje 224zł, to jak to 79zł tu piszą?
   • avatar
    vincentlaw
    0
    Może się czepiam, ale za taki design to bym nawet tych 79 nie dał.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Nie wiem czy to aż taka nowość skoro Saitek Aviator AV8R jest już od dobrych kilku lat na rynku i na dodatek w szaro-czarnym kolorze wygląda o niebo lepiej. Czy taka kontrowersyjna zmiana designu naprawdę była potrzebna ?
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      To powinno kosztować z 100 zł.
      Jak niby operować przepustnicą ? Żenada.
      Jak tanio to przynajmniej TM Hotas X żeby oddzielnie była przepustnica.
      Albo Saitek X52, ewentualnie TM Hotas Warthog ale to już dla bardziej zamożnych którzy grają w porządne symulatory.

      Witaj!

      Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
      Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

      Połącz konto już teraz.

      Zaloguj przez 1Login