Gry

Madden NFL 11 na konsole robi wrażenie

z dnia
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
9 komentarzy Dyskutuj z nami

Electronics Arts ma w swojej ofercie gry oparte na bardzo wielu dyscyplinach sportowych. Jedną z popularniejszych jest Madden NFL. Możemy już zobaczyć screeny z tegorocznej odsłony.

Madden NFL 11 to kolejna już część serii traktującej o jednym z najbrutalniejszych sportów zespołowych, czyli futbolu amerykańskim. Cały cykl sygnowany jest nazwiskiem zasłużonego dla tego sportu gracza Johna Maddena. Tegoroczna odsłona światło dzienne ujrzeć ma już 10 sierpnia,  a platformami na jakie została zapowiedziana są Xbox 360, PlayStaion 2, PlayStaion 3, Wii, Sony PSP oraz, najprawdopodobniej, urządzenia mobilne. Niestety, począwszy od Madden NFL 09, seria nie pojawia się w wersji na komputery osobiste.

Zasady rozgrywki są bardzo proste. Wybieramy jedną ze znajdujących się w grze drużyn, rozgrywamy kolejne mecze, a naszym głównym celem jest zwycięstwo zarówno w mistrzostwach, jak i w lidze. Twórcy obiecują także spore modyfikacje i ulepszenia, jednak jak dotąd nie podano żadnych szczegółów na ten temat. Opublikowane screeny dotyczą wersji przeznaczonych dla użytkowników konsol Wii, Xbox 360 oraz PlayStation 3.

 

 

 

Źródło: vg247.com, hookedgamers.com, Inf. własna

Polecamy artykuły:    
Najlepsze gry na lato TOP-10 Karty graficzne - lipipec 2010 Test - na czym najlepiej przenosić dane

Komentarze

9
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Rendery jak nic :-)
  • avatar
    Współczuję osobom, które nie potrafią znieść tego, że istnieje coś, na co ich nie stać lub coś lepszego od tego, co oni sami mają i ich rodzinom/znajomym (niepotrzebne skreślić), którzy to muszą ich znosić...
  • avatar
    Jeden z najbrutalniejszych sportów zespołowych? Nie sądzę.