Gry

Gra Mafia 3 dopiero na konsolach nowej generacji?

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
32 komentarze Dyskutuj z nami

Przecieki na to wskazują

Dawno nie słyszeliśmy nic o serii Mafia. W końcu mamy jednak nowe informacje, ale niestety na razie nie są one oficjalne.

Trudno też jednoznacznie ocenić je jako pozytywne bądź negatywne. Nowa odsłona serii - Mafia 3 pojawi się prawdopodobnie dopiero po premierze konsol nowej generacji, co jednych pewnie ucieszy, innych zaś nieco rozczaruje.

Do informacji takich dotarł jeden z większych zagranicznych serwisów. Według nich gra jest jeszcze w początkowym etapie produkcji i nie pojawi się razem z nowymi konsolami, a dopiero nieco po ich premierze. Nie wiadomo kiedy dokładnie, ale spekuluje się o końcówce 2013, bądź nawet początku 2014 roku.

Mafia 3 gra na nową generację konsol

Pierwsza część serii zebrała znakomite recenzje. Debiutująca 8 lat później Mafia II nie okazała się już co prawda tak rewelacyjna, ale wciąż gwarantowała solidną porcję dobrej zabawy i pozwoliła serii nie stracić wielu fanów.

Mafia 3 jest więc tytułem jak najbardziej wartym uwagi i wszystkim nowym informacjom na jej temat będziemy się dokładnie przyglądać. Najważniejsze, że tytuł ten wciąż żyje.
 

Więcej o grach akcji:

Źródło: eurogamer, paladinidelvideogioco

Komentarze

32
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  chrisu1982
  bardzo dobra wiadomosc
  Mafia 2 pokazala jak konsole sa z tylu za pecetami, trawa, fizyka, fps, dobrze, ze na sile nie robia czesci 3 na obecne konsole, bo nie czarujmy sie wygladalaby tak samo jak 2, cudow nie osiagna
  z drugiej strony, minusem jest to, ze pierwsze tytuly to zawsze testy urzadzenia, prawdziwa jakosc przychodzi pozniej, przykladem ucharted 1 i 3, gra na ta sama konsole, a rozni je przynajmniej jeden poziom jakosci
  6
 • avatar
  Konto usunięte
  Tylko, żeby znów nie wycięli 2/4 gry i dali je w DLC lub w ogóle nie dali. W Mafii 2 przed pierwszą misją na wojnie miało być przed 13 misji w jakiejś wiosce, Jimmy Vendetta i Joe Adventures dostało wydany jako DLC, które tylko UAKTYWNIA misje, które BYŁY już w grze.
  4
 • avatar
  Lightning
  A ja się tam nawet cieszę. Sam jestem fanem obu Mafii i mam nadzieję, że jeśli twórcy będą mieć więcej czasu to gra będzie bardziej udana.
  2
 • avatar
  d14b3l
  Fakin konsole. Niech wydadzą na pieca teraz a za rok czy dwa na konsole - i tak będzie wyglądać tak samo a niema potrzeby karać pecetowców za to że konsole są słabe.
  1
 • avatar
  bullseye
  Oby nie wyszła kupa jak Mafia 2, robiąc grę 8 lat oczekiwałem czegoś więcej niż bezsensownego jeżdżenia po mieście. Zero akcji dla mnie tam było, ba nawet nie starałem się wczuć w bohatera.

  Do tego DLC którym specjalnie grę podzielili tuż przed premierą :/
  -3
 • avatar
  Konto usunięte
  Strasznie tępy tytuł.
  -6
 • avatar
  neo937
  Temat trochę nie pasujący do treści artykułu, bo jest napisane, że Mafia 3 zostanie wydana po premierze nowych konsol, a nie "tylko na konsole nowej generacji", więc nie będą miały one wyłączności co do tej gry. Zresztą - Mafia miałaby ominąć PC? Ciekawe jakim cudem...
  -7
 • avatar
  Konto usunięte
  Niby robią już pod konsole nowej generacji,ale pokazaliby jak ta ''konsola'' wygląda lub jakieś większe dane niż zdjęcie niby xboxa 720 i szpan.
 • avatar
  kot-kreskowy
  Gra jest w początkowym etapie produkcji - czyli chłopaki strzelają byle jaki obrazek na portale i to byłoby na razie tyle :]
 • avatar
  Konto usunięte
  Nic dziwnego, kto chce wypuszczać gry, które będą przestarzałe graficznie
 • avatar
  Repcakk
  Ja jestem zadowolony że wyjdzie na konsolach nowej generacji, dzięki temu pecetow wersja pokaże zdecydowanie wyższy poziom grafiki.
 • avatar
  Sakret
  Oj za dzużo informacji niema , długo będzie trzeba czekać , szkoda że ta "3" przy napisie Mafia nie jest krwawą czcionką fajniejby wyglądało.
 • avatar
  Konto usunięte
  Niech najpierw zrobią Mafie III na PC a później porty na konsole nowej generacji, które już w momencie debiutu będą 100 lat za blaszakami. :]
 • avatar
  Konto usunięte
  Dobrze !!
 • avatar
  Konto usunięte
  Nie tak dawno Mafia II zaskoczyła grafiką i fizyką, a teraz już leci Mafia III. Czas zasuwa jak cholerka :D