Gry

MAG (PS3) zmieni tytuł?

przeczytasz w 1 min.

MAG czyli Massive Action Game to oczywiście nowy tytuł na konsole Playstation 3 zaprezentowany podczas tegorocznych targów E3. Pisaliśmy o nim na łamach naszego serwisu zaraz po konferencji Sony, na której po raz pierwszy o nim wspomniano. Zgodnie z zapowiedziami ma to być niezwykle emocjonująca sieciowa gra akcji, w której zespołowo będzie mogło zmierzyć się nawet do 256 graczy. Co ciekawe, produkcją tegoż tytułu zajmuje się studio Zipper Interactive, a więc ludzie odpowiedzialni za stworzenie całej serii SOCOM. Fakt ten pociągnął za sobą liczne spekulacje co do prawdziwej nazwy gry, bowiem koncern Sony nie ukrywał podczas swojej konferencji, że MAG jest raczej kodowym określeniem całego projektu.

Serwis Kotaku podał nawet, iż z uzyskanych z wiarygodnego źródła informacji wynika, że na długo przez pierwszym pokazem gry na E3 twórcy zgromadzili pewną pulę potencjalnych tytułów dla swojego najnowszego dzieła takich jak np: "Shadow War”, “Zero”, “Global War" czy “Final Hour jednak najbardziej prawdopodobnym jest powrót do korzeni, a więc nadanie jej nazwy SOCOM. Przemawiać za tym może również fakt posługiwania się przez twórców zdjęciami z SOCOM 3 podczas prezentowania możliwości oferowanych przez MAG'a. Z drugiej jednak strony Sony podczas swojej konferencji prezentującej MAG wyraźnie zaznaczyło powstanie całkowicie nowej marki. W tej sytuacji trudno orzec jak cała sprawa się zakończy. Czasu jest sporo bowiem opisywana gra zapowiedziana jest dopiero na rok 2009.

Na koniec przedstawiamy Wam pierwsze, oficjalne zdjęcie bezpośrednio z rozgrywki, które zostało udostępnione przez jednego z producentów gry. Jeśli faktycznie tak ma to wyglądać to szykuje się nam prawdziwy killer.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!