Gry na konsole

Marsjański weekend w World of Tanks

przeczytasz w 1 min.

Z okazji prima aprilis ekipa Wargaming przygotowała wyjątkowy tryb rozgrywki w World of Tanks. Gotowi na bitwy toczone na Czerwonej Planecie?

Znudziły wam się już bitwy na Ziemi? Z okazji prima aprilis akcja gry World of Tanks przenosi się w ten weekend na Czerwoną Planetę.

Next stop: Mars! – pod taką nazwą dostępny jest nowy tryb rozgrywki w World of Tanks na konsolach Xbox One, Xbox 360 i PlayStation 4. Wirtualni czołgiści mogą w nim zasiąść za sterami Lunar Chafee i zdominować powierzchnię Czerwonej Planety, która wpadła w ręce kosmitów.

„Wybierz się na Czerwoną Planetę i nawiąż pierwszy kontakt w warunkach obniżonej grawitacji” – zapowiada Wargaming i dodaje, że bitwy na czwartej planecie od Słońca będą dostępne dla graczy od dzisiaj (31 marca) do niedzieli (2 kwietnia).

Najnowsze wydarzenie jest oczywiście naturalną kontynuacją tego, co zostało zapoczątkowane podczas ubiegłorocznego prima aprilis. Wtedy to Wargaming zabrał wirtualnych czołgistów na misję księżycową. Przypomina o tym zresztą zwiastun zapowiadający tę niewątpliwą ciekawostkę:

Źródło: Wargaming

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    poziomek90
    1
    A na PC? Pewnie kupa z figą