• benchmark.pl
 • E3
 • Mass Effect 4 wreszcie zapowiedziany - jest pierwsze wideo
Gry

Mass Effect 4 wreszcie zapowiedziany - jest pierwsze wideo

przeczytasz w 1 min.

Zgodnie z nieoficjalnymi doniesieniami nie należy spodziewać się tutaj wielu elementów znanych z poprzednich odsłon.

Mass Effect 4 gra E3 2014

Konferencja EA na targach E3 zaczęła się od bardzo mocnego uderzenia. Zdecydowano się bowiem wreszcie zabrać głos w sprawie nowej odsłony serii Mass Effect. Wielu szczegółów wprawdzie nie poznaliśmy, ale jesteśmy nieco mądrzejsi niż wczoraj.

O możliwości pojawienia się gry w Los Angeles pisaliśmy dwa dni temu, kiedy to wspominaliśmy o doniesieniach ze źródeł związanych z siecią GameStop. Przynajmniej w części okazały sie one trafne, ponieważ nowa produkcja studia BioWare rzeczywiście została pokazana, chociaż w tym przypadku jest to słowo użyte nieco na wyrost.

Poznaliśmy oficjalną nazwę nowego projektu. Nie będzie ona szczególnie zaskakująca, ponieważ producent zdecydował się na Mass Effect 4. Mimo tego, zgodnie z nieoficjalnymi doniesieniami nie należy spodziewać się tutaj wielu elementów znanych z poprzednich odsłon. Prócz nowego bohatera pojawić ma się bowiem zupełnie nowe miejsce akcji.

Zapowiedzi towarzyszył materiał wideo, ale nie spodziewajcie się fragmentów rozgrywki. Jest na to za wcześnie, ale twórcy zdecydowali sie pokazać kilka konceptów.


Źródło: vg247, youtube, frontburnr

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  4
  I na to czekałem.
  • avatar
   Radical
   3

   Spodziewałem się już konkretów a tutaj wygląda na to że jak gra wyjdzie w 2016 to będzie dobrze
   • avatar
    Virtus
    2
    W takiej sytuacji nazwę powinni zmienić.
    • avatar
     Xivos
     2
     Kto im taki kit wcisnął, że fani chcą czegoś całkiem nowego ?
     Ja trzymam się zdania, że tego co dobre i sprawdzone nie zmienia się, panowie BioWare, mają inne zdanie i chcą poeksperymentować na fanach, w końcu każdy kupi nowe ME, nawet jeśli będzie to niewypał, albo nie do końca będzie spełniał wymagania graczy, tak samo jak to było z ME3.
     • avatar
      Atak-Snajpera
      1
      Właśnie przechodzę ME3 i jestem pod wrażeniem jak ta gra dobrze działa i wygląda! Przykład: Gram w 2048x1152 + AA + AF16 i mam stałe 30 fps na Radeonie 4850 512 MB ! Kurde na karcie z 2008 roku !
      • avatar
       Finear
       -7
       ciekawe czy bedzie takim samym crapem jak me3